OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Koloidné striebro Ag 25

Koloidné striebro Ag 25

Vynikajúce prírodné antibiotikum so širokým spektrom účinkov.

Množstvo: 500 ml

Cena s DPH:26,90 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 600+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (2)
Koloidné striebro (Ag koloid) je tradičné prírodné antibiotikum - umŕtvuje choroboplodné víry, baktérie a plesne. BAKTÉRIE: koky, enterokoky, mikrokoky, streptokoky, stafylokoky, stomatokoky, pneumokoky, meningokoky, bakteriodae, neiserie, helicobacter pylori, klostritida, Escherichia coli a dalšie koliformy, salmonely, Bacilus aurelus a ďalšie bacily; VÍRY: HIV, herpetoviry, chrípkové víry a ďalšie; PLESNE: kandidy, giardie, trychomony a iné.

Čisté metalické striebro rozpustené vo vode; Ag 25 = 25mg Ag/l - 1 l Ag obsahuje 25 mg Ag 99,99 v destilovanej vode. Prípravok neobsahuje farbivá, konzervačné ani aromatické látky alebo škodliviny.POUŽITIE:
V mohých krajinách (na Slovensku zatiaľ nie) je koloidné striebro oficiálne schválené na VNÚTORNÉ použitie. Odporúča sa obvykle ráno a večer piť striebro a medzi tým konzumovať laktobaktérie v podobe vhodných jogurotv alebo tabliet. Koloidné striebro sa používa aj na výplachy úst - odstraňuje zápach z úst, ničí baktérie zubného povlaku. Veľmi účinné je kloktanie a výplach nosových dutín koloidným striebrom. Je možné vykonávať a výplachy pošvy alebo dezinfekciu konečníka.

ZOZNAM ZDRAVOTNÝCH INDIKÁCIÍ: absces, cukrovka, dermatóza, ekzémy, chrípka, infekčná hnačka, kolitída - zápal hrubého čreva, opar, plesňové ochorenia tráviaceho traktu, spáleniny, zápal čelových dutín, močového mechúra, očnej rohovky, nosových dutín, slinivky brušnej, stredného ucha, žalúdočné vredy.

VONKAJŠIE POUŽITIE:
Na akné, vyrážky, ekzémy, kandidóza, odery a rezné rany, miesta poštípané hmyzom a hlavne miesta zasiahnuté plesňami. Koloidné striebro patrí medzi najúčinnejšie prosriedky proti celkovému zaplesneniu organizmu, hlavne tráviaceho traktu.

DEZINFEKCIA - jedlo, zvieratá, kvety, zariadenie...
Koloidným striebrom môžeme dezinfikovať napr. na cestách nápoje pridaním pár kvapiek do tekutiny alebo do domácich zavarenín. U domácich zvierat môžeme tiež potierať rany a vyrážky, ďalej môžeme dezinfikovať hračky alebo hrnce. Aj domáce kvety, zasiahnuté nákazou alebo parazitmi, môžeme postriekať koloidným striebrom alebo môžeme pridať pár kvapiek do vázy s kvetinami, aby dlhšie vydržali...

Vnútorné použitie koloidu Ag- DÁVKOVANIE:
- preventívne: max. 1 lyžička denne (asi 5 ml)
- podporne pri nachladnutí, infekciách, chrípke: 4x denne 1 lyžička (4x5 ml)
- podporne pri chronických ochoreniach: 2x denne 1 lyžička (2x 5 ml)
- pre zvýšenie vitality: max. 6 lyžičiek denne (do 30 ml)

Koloidné striebro je vhodné aj pre tehotné ženy a deti. Pre deti sa odporúča prispôsobiť dávkovanie podľa hmotnosti dieťaťa (pri hmotnosti 72 kg je bezpečné užívať 6 lyžičiek denne).

V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže používať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie.


Nepoužívajte kovové ani plastové lyžice ale iba sklenenú odmerku.

VÝROBCA: BonaVita, Rakúsko


Zdravotná indikácia: poštípanie hmyzom plesne herpes ekzémy cukrovka+diabetes bakteriálne infekcie
Účinky: proti zápalom dezinfekcia antibiotikum antibakteriálne
Zatial stále ešte testujem .Mám viacero ochorení ..
, 07. 02. 20244 z 5-tich bodov
Koloidné striebro má mnohostranné využitie, keďže mi pomohlo aj na môj zdravotný problém, takisto môžem odporučiť jedine.
06. 05. 20144 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM