OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Lady Tester

Lady Tester

Množstvo: 1ks

Cena s DPH:13,00 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 100+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (3)
Vreckový mikroskop, ktorý bez zásahu do ľudského organizmu jednoduchou prirodzenou metódou umožňuje určiť plodné a neplodné dni a ovuláciu.

Znalosti o priebehu mesačného cyklu sa dajú využiť:
-na vylúčenie nežiadúceho otehotnenia,
-na využitie najvhodnejších dní k počatiu budúceho potomka, pričom do istej miery môžete ovplyvniť aj pohlavie dieťaťa,
-na plánovanie a organizáciu pohlavného života s ohľadom na dokonalú znalosť mesačného cyklu.

LADY je miniatúrny, ale dokonalý optický prístroj. Pomocou tohto vreckového mikroskopu môžete veľmi dobre pozorovať vzorky slín alebo pošvového hlienu, lebo zvolené parametre - jas, kontrast a presnosť rozlíšenia presne zodpovedajú potrebe pozorovania. Tvar a veľkosť prístroja je navrhnutý v súlade s kozmetickými prostriedkami, ktoré ženy bežne používajú. To dáva bezprostrednú možnosť vylúčiť chemické a anatomické zásahy do organizmu.

Naučte sa poznať samu seba a s pomocou nášho prístroja vojdite do súladu s prírodou. Mikroskop LADY je potrebnou pomôckou každej modernej ženy a dievčaťa.

NÁVOD NA POUŽITIE Vreckový mikroskop má tvar a veľkosť ružu a zmestí sa aj do malej dámskej kabelky. Po odstránení ochranného valcovitého krytu, ťahom vysunieme okul ár a na sklíčko nanesieme malú vzorku sliny. Je potrebné aby slina nebola penivá – prípadne bublinky vzduchu by mohli znehodnotiť mikroskopický obraz. Slinu necháme 1-5 min. zaschnúť, okulár zasunieme späť do tubusu a mikroskop je pripravený k použitiu .Zo spodku je tlačidlo - zasvietiť, zaostriť - otáčaním na svoje oko ( až 50 násobné zväčšenie) a pozorovať.

Dôležité: Na hodnotenie vzorky slín môže mať nepriaznivý vplyv fajčenie, alkohol a zvyšky potravy. V takom prípade do poručujeme asi dvojhodinovú prestávku od posledného jedla, požití alkoholu alebo vyfajčenej cigarety. Taktiež zápalové alebo infekčné ochorenie ústnej dutiny môžu negatívne ovplyvniť kryštalizáciu slín. Vo všetkých týchto prípadoch je možné skúmať vzorky sekrétu z pošvy , v plodnom období tiež vykazuje podobné papraďovité štruktúry. Hlavne pre začiatočníčky je výhodné porovnanie obidvoch týchto mikroskopických obrazov.

Upozornenie: Pri skúšaní vreckového mikroskopu LADY na klinických pracoviskách bola preukázaná značná spoľahlivosť hodnotenia, ale považujeme za nutné užívateľky upozorniť na niektoré dôležité skutočnosti: Okrem úplne jasných obrazov „bodkovaných“ a „papraďovitých“ štruktúr sa môže niekedy objaviť obraz, jeho zaradenie nie je úplne jasné. Papraďovitá štruktúra môže byť iba naznačená alebo sa môže objaviť iba na jednom mieste preparátu. Takýto obraz označujeme ako „prechodnú“ štruktúru a v rámci antikoncepčných hodnotení je nutné obdobie jej výskytu považovať za neisté.

Doporučujeme: S prístrojom je treba sa naučiť pracovať a vedieť, čo v mikroskope treba pozorovať, preto do poručujeme na začiatku sledovať a zaznamenávať zmenu kryštalizácie v dvoch až troch mesačných cykloch. V prípade nejasností do poručujeme poradiť sa so svojím lekárom. Pri predchádzaní nesprávnemu vyhodnoteniu , nezabudnite sklíčko po predchádzajúcej vzorke dôkladne očistiť vatou alebo utierkou namočenou vo vode alebo v liehu, príp. ako okuliare. Mikroskop je určený pre bežné použitie a nevyžaduje zvláštnu starostlivosť. Je však dobre chrániť ho pred prachom, nadmerným teplom a vodou. Ak prístroj prestane svietiť prosím skontrolujte , prípadne vymeňte batérie podľa inštrukcii.

Výrobok je schválený Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv v SR a ČR. Neobmedzený počet opakovaní.

Krajina pôvodu: Taliansko


Prístroj sa jednoducho používa, je veľmi skladný a praktický. Odporúčam naniesť väčšie množstvo slín hneď po prebudení pred jedlom.
23. 09. 20145 z 5-tich bodov
Vyborny pomocnik ak ste hormonale a zdravotne ok pri snahe o otehotnenie... pri snahe o neotehotnenie..radsej iba ako doplnok;-)
03. 07. 20134 z 5-tich bodov
Na prvy pokus nam to s tymto mikroskopom vyslo. snazili sme sa pol rok predtym. Paprade sa mi ukazali 2 dni pred menstruaciou-neverila som tomu ale skusili sme a veru menzes neprisiel : ))) vrelo odporucam
04. 10. 20105 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM