OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Léčebná výživa při běžných onemocněních: Výpredaj

Léčebná výživa při běžných onemocněních: výpredaj
Výpredaj Dátum spotreby: 31.12.2019

Množstvo: 1 ks

Nová cena:3,66 € (110,26 Sk)
Pôvodná cena:5,23 € (157,56 Sk)

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie
  • Súvisiace produkty (1)
Kniha Liečebná výživa pri bežných ochoreniach nám ukazuje , ako môžeme určité zdravotné obtiaže ovplyvniť výživou. Zoznamuje čitateľov s liečebnými vlastnosťami potravín. Je abecedou liečebnej výživy pri približne 80 bežných ochoreniach. Unikátne sú prehľadné tabuľky o vzťahu potravín, živín a niektorých ochorení.

Prvý oddiel ZDRAVÁ VÝŽIVA radí, ako voliť vhodnú stravu, v ktorej budú vyvážene zastúpené všetky potrebné živiny. V kapitole Zdravá výživa sa dozvieme, ktoré živiny sú pre človeka nevyhnutné. Ďalšie kapitoly pojednávajú o zvláštnych požiadavkach na výživu v tehotenstve, pri kojení a v menopauze. Nasledujú informácie o prednostiach vegetariánskej stravy, o spracovaní potravín a kuchynskej úprave pokrmov a návody pestovanie byliniek.

Druhý oddiel BEŽNÉ OCHORENIA uvádza v abecednom poradí zdravotné obtiaže a radí, ako im vhodným stravovaním predchádzať či podporiť ich liečenie.

Tretí oddiel ŠPECIÁLNE DIETY poradí v prípadoch, kedy už musíme svoje stravovacie návyky výraznejšie zmeniť.

Autorka knihy Dr. Penny Stanwayová pracuje ako lekárka so zvláštnym zameraním na výživu a celostnú medicínu. Jej články vychádzajú pravidelne v týždenníku Woman´s Weekly; často tiež vystupuje v televízii a rozhlase.

Nakladateľstvo Pavla Momčilová
96 str, brožovaná
Kniha je v českom jazyku


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Léčebná výživa při běžných onemocněních
Léčebná výživa při běžných onemocněníchKniha Liečebná výživa pri bežných ochoreniach nám ukazuje , ako môžeme určité zdravotné obtiaže ovplyvniť výživou. Zoznamuje čitateľov s liečebnými vlastnosťami potravín. Je abecedou liečebnej...
5,23 €  

Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM