OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Slnečnica lúpaná bio: Výpredaj

Slnečnica lúpaná bio: výpredaj
Výpredaj Dátum spotreby: 24.08.2018

Množstvo: 100 g

Nová cena:0,37 € (11,15 Sk)
Pôvodná cena:0,61 € (18,38 Sk)

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie
Slnečnicové semienka sa skladajú takmer z polovice z tuku, z ktorého sa pripravuje výborný kuchynský olej. Sú jedným z najbohatších zdrojov vitamínu E a vitamínu B1.
Sú veľmi bohaté na horčík, železo, vápnik a fosfor. Patria k najvýživnejším koncentrovaným potravinám priamo z prírody. Napriek tomu sú ľahko a dobre stráviteľné, ak ich dobre požujeme.

Odporúčané sú najmä pri artérioskleróze a koronárnych chorobách srdca. Vitamín E, ktorý obsahujú vo veľkej miere, je antioxidantom a zabraňuje degenerácii ciev. Pomáha predchádzať krvným zrazeninám a infarktom. Pravidelné jedávanie slnečnicových semienok pomáha znížiť hladinu cholesterolu.
Takisto zlepšujú elasticitu kože, ochraňujú ju pred starnutím. Sú výborným pomocníkom pri liečbe ekzémov, pri suchej a popraskanej pokožke, posilňujú nechty a vlasy.
Výrazne pomáhajú pri nervových problémoch – stres, depresia, nespavosť, nervozita.
Sú vhodné pre dojčiace ženy, športovcov, anemikov, podvyživených a oslabených po chorobe alebo všeobecne pre každého, kto potrebuje načerpať energiu a silu..

Krajina pôvodu: Uruguaj
Produkt ekologického kontrolovaného poľnohospodárstva


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM