OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Čaj priateľstva, sypaná bylinná zmes 50g

Čaj priateľstva, sypaná bylinná zmes 50g

Oslávme spolu 100 rokov od vzniku samostatného Československého štátu - limitovaná edícia pre rok 2018.

Množstvo: 50 g

Cena s DPH:3,14 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie

Vychutnajte si šálku čaju tejto lahodnej bylinnej zmesi, ktorú pre vás v SONNENTORe pripravili a ručne zabalili. Pripomeňme si tak hodnoty ako sú ručná práca, tradícia a úcta k prírode.

Viete, že T. G. Masaryk prežil časť života v Čejkovicích, sídle SONNENTORu v Českej republike? Ako šesťročný chlapec tu začal chodiť do školy. Domček T. G. Masaryka sa nachádza len kúsok od miesta, kde sídli spoločnosť. Tiež sa tu nachádza malé múzeum, ktoré Vám život nášho prvého prezidenta priblíži. Ětiketa čaju pripomína aj velikána slovenských dejín - M.R,Štefánika.

Zloženie: malina list bio, mäta okrúhlostistá bio, nechtík kvet bio, ostružina list bio, nevädza kvet bio, jahoda list bio, slnečnica okvetné plátky bio

Návod na prípravu: čajovú lyžičku na šálku (cca 200 ml) prelejte vriacou vodou a nechajte 5-10 min. luhovať.Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM