OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

PAIN - OFF olej 60 ml

PAIN - OFF olej 60 ml

Úľava od bolesti svalov a kĺbov.

Množstvo: 60ml

Cena s DPH:15,00 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 15+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
PAIN-OFF olej je unikátny multifunkčný AJURVÉDSKY produkt z 13 bylinných výťažkov vytvorený špeciálne na úľavu od bolesti kĺbov a svalov. Okrem toho, že postihnuté miesto lieči, taktiež posilňuje kostné tkanivo, kostrový a nervosvalový systém, čo umožňuje pohodlnejší pohyb.

Použitie:

Na bolestivé miesto aplikujte lokálne 3-4 krát denne. Masážna terapia napomáha utíšiť bolesť, uvoľňuje stuhnuté svaly a zmierňuje opuchy. Horúce stimulovanie a zábal prinášajú rýchlejšiu úľavu od bolesti.

Zdravotné účinky:
Je veľmi účinný pri potláčaní bolesti spôsobených artritídou, spondylitídou, zápalom šliach a kĺbov. Poskytuje úľavu pri svalových a reumatických bolestiach, bolestiach chrbta a taktiež pri syndróme zmrznutého ramena. Preniká do telesných tkanív rýchlejšie než akýkoľvek iný olej alebo masť. Je vhodný aj na terapeutické masáže.

Je vytvorený zo 100%-ných prírodných rastlinných zložiek, ktoré sú bez syntetických vôní, ropných derivátov a iných škodlivých chemických látok.

Len na vonkajšie použitie.
Skladujte na studenom, suchom a tmavom mieste.


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM