OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Bieliaci prášok PUER 1 kg

Bieliaci prášok PUER 1 kg

Množstvo: 1 kg

Cena s DPH:5,41 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 20+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
PUER - bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka

Pri praní bielej bielizne s mydlovými orechami doporučujeme použiť prípravok PUER , pretože orechy neobsahujú chemické bieliace látky ako bežné prášky na pranie (preto sú také šetrné k farebnej bielizni). PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je úplne biologicky odbúrateľný, a je preto ekologickou alternatívou bieliacich prípravkov na báze chlóru. Naviac má tiež dezinfekčné účinky. PUER je vhodný nielen na bielenie bielej bielizne, dá sa tiež použiť v domácnosti ako alternatívny čistiaci prostriedok.

Čistenie WC : Do misy nalejte konvicu horúcej vody (v studenej vode sa prášok nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lyžice prášku PUER. Nechajte cca 10 min. rozpustiť, potom kefou misu umyte. Pri usadenom vodnom kameni nechajte pôsobiť cez noc.

Čistenie odtokov drezu, umývadiel a vaní: do odtoku nasypte 1-2 lytice prášku PUER a zalejte hrnčekom teplého octa. Ocot s práškom vytvorí penu a rozpustí mastné usadeniny. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom zalejte teplou vodou.

Dovozca : Slovenská republika


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM