OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Zelená káva Sonnentor BIO

Zelená káva Sonnentor BIO

Zelená káva z nepražených kávových bôbov.

Množstvo: 54g

Cena s DPH:3,51 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 50+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (2)
Zelená káva z nepražených kávových bôbov. Vychutnajte si jej jedinečnú chuť po športovom výkone alebo po jedle. Porciovaná - 18 sáčikov po 3 g.

Biopestovateľ DON JOSÉ MARIA CASTRO prezývaný CHEMA žije so svoju rodinou na severe Nikaragui, v lesoch provincie Jinotega. Tam sa pestuje odroda kávy Caturra v tieni stromov dažďových pralesov. Chema je jedným z biopestovateľov, od ktorých sa priamou cestou (Direct Trade) získava káva vypestovaná vo vysokohorských podmienkach. V tomto projekte sa podporujú dlhoročné férové partnerstvá, aby rodina pestovateľa - ako tá Chemova - mohla dobre žiť.

SONNENTOR priamo na mieste podporuje ďalšie projekty pestovania kávy v tieni pod korunami stromov, aby nebola narušená miestna prirodzená vegetácia a kolobeh vody.

Krajina pôvodu: Nikaragua


Som veľmi spokojná aj s produktmi. Doba dodania bola vyhovujúca ako aj komunikácia s pracovníkmi. Váš internetový obchod som odporučila aj svojim známym.
, 26. 08. 20164 z 5-tich bodov
Obsahuje zelená káva kofeín ? Ďakujem za odpoveď. Dobrý deň, áno, zelená káva obsahuje kofeín. Bio obchod
16. 10. 20145 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM