OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Slovensko - ilustrovaná encyklopédia pamiatok

Slovensko - ilustrovaná encyklopédia pamiatok

Rozsiahla ilustrovaná encyklopédia slovenských historických pamiatok a architektúry.

Množstvo: 1ks

Cena s DPH:129,00 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie
Táto encyklopédia je rozsiahlou prezentáciou pamiatok historickej architektúry, výtvarného umenia a pamätihodností Slovenska. Informácie zozbierané počas niekoľkých rokov sú zasadené do jednotlivých kultúrno-historických regiónov.

Publikácia na takmer tisíc stranách obsahuje celkom 1 109 hesiel, viac ako 5 500 originálnych fotografií aj s podrobnými popismi, 110 trojdimenzionálnych ilustrácií vybraných slovenských hradov, kaštieľov, kláštorov, chrámov, múzeí ľudovej architektúry a 28 priestorových obrázkov historických miest.

Autor a zostavovateľ tejto publikácie Peter Kresánek využil pri svojej práci bohaté odborné vedomosti historika umenia, pedagóga na fakulte architektúry, ako aj bohaté skúsenosti z pôsobenia v komunálnej politike v zložitom období po roku 1990.
Táto kniha významným spôsobom obohatí vedomie Slovenska o svojom hmotnom i kultúrnom dedičstve. Kniha je určená kultivovaným laikom, mladým ľuďom a všetkým, ktorí hľadajú odpovede na pôvod, príbehy a významy v dielach nášho starého výtvarného umenia a architektúry.

Počet strán 983, slovenský jazyk. Autor: Peter Kresánek


Skúste tiež: tip na darček
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM