OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Oreganový olej bio 25% 100 ml

Oreganový olej bio 25% 100 ml

Oregánový olej ľudia oddávna používali ako účinnú pomoc proti plesniam.

Množstvo: 100ml

Cena s DPH:21,76 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
Oregánový olej BIO za studena lisovaný sa tradične používa na podporu trávenia, dýchania a funkcii kĺbov. Oregáno ľudia oddávna používali ako pomoc proti plesniam, a to nielen proti tým na povrchu tela, ale aj tým, ktoré napadajú vnútorné prostredie organizmu.

Olej z oregána vnútorne 19 z 25 skúmaných bakteriálnych kmeňov vyliečil, ďalšie štyri vykázali dobrý účinok liečby, carvacrol preukázal vnútorné protiplesňové vlastnosti proti Candida albicans, pri skúške na kvasinky Saccharomyces cerevisiae modelu sa na povrchu značne poškodených buniek použil oregánový olej, ktorý bol účinnejší ako antibiotikum na boj s infekciou Staphylococcus aureus a to aj pri relatívne nízkych dávkach, oregánový olej je účinný proti baktériám Staphylococcus viac ako antibiotiká (penicilín, streptomycín a vankomycín), preto môže predstavovať účinnú liečbu proti baktériám rezistentným na antibiotiká; olej z oregána eliminuje ľudský koronavirus a zabraňuje replikácii vírusu v infikovaných hostiteľských bunkách.

Olej je vhodný pre ľudí postihnutých plesňami, pri kvasinkovej, kožnej a sliznicovnej infekcii, ide o silný antioxidant a prírodné antibiotikum s protizápalovým účinkom, pôsobí ako prevencia a podporná liečba tráviacich, žalúdočných a žlčníkových problémov, odporúča sa pri infekčných hnačkách, ale aj pri zápchach, pri postihnutí parazitmi, pomáha pri kožných problémoch (akné, lupienka, bradavice, kožné a nechtové plesne), pozitívne pôsobí pri infekciách dýchacích ciest, zápalov stredného ucha, alergiách, astme, je veľmi dobrý ako podpora liečby helikobakterovej infekcie a takisto ako prevencia pred jeho opätovným návratom.

Užívanie: Ráno a večer pol kávovej lyžičky, zvonka podľa potreby. Nie je vhodný pre deti, tehotné a kojace ženy.

Zloženie: slnečnicový olej, oreganový olej 25%.

Krajina pôvodu: Nemecko


Zdravotná indikácia: trávenie plesne parazity kvalita kože kandidóza bakteriálne infekcie
Účinky: proti zápalom antivírusové antioxidant antibiotikum
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM