OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Pracia gulička Robby Wash Blue 18

Pracia gulička Robby Wash Blue 18

Množstvo: 1 kus

Cena s DPH:30,00 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie
Pracia gulička ROBBY WASH BLUE je určená až na 180 praní, teda pri jednom praní raz za 3 dni Vám vydrží približne 18 mesiacov. Prináša úsporu cca. 40% nákladov v porovnaní s používaním pracieho prostriedku. Chráni životné prostredie.

Max. teplota prania: 80°C. Môže sa používať spolu s avivážou.

Balenie obsahuje:
- 1 praciu guličku ROBBY WASH BLUE, naplnenú pracími granulami
- 3 náhradné náplne
- čistiacu tyčinku na škvrny
- 30g balenie soľ na škvrny

Ako prať s pracou guličkou ROBBY WASH BLUE?

Umiestnite praciu guličku ROBBY WASH BLUE na vrch prádla v práčke. Práčka by mala byť naplnená prádlom na ¾ objemu, aby sa mohla pracia gulička ROBBY WASH voľne pohybovať vo vode a medzi prádlom.
Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov by mala byť pracia gulička ROBBY WASH BLUE čo najviac plná.

Nie je potrebné vyberať praciu guličku ROBBY WASH BLUE z práčky medzi pracími cyklami pracieho programu, avšak nemôžete dať praciu guličku do sušičky.

Čo s guličkou po praní?

Po dopratí udržujte praciu guličku ROBBY WASH BLUE na vzdušnom mieste tak, aby sa pracie granuly (makromolekuly) vo vnútri pracej guličky mohli dobre vysušiť.

Čo so škvrnami

Nie je potrebné pridávať žiadne pracie prášky alebo mydlo. Na silné škvrny stačí iba aplikovať tyčinku na škvrny, ktorá je súčasťou tohto balíčka. Táto tyčinka môže byť použitá aj pri ručnom praní. Môžete tiež použiť Soľ na škvrny ROBBY WASH CLEANER. Na odstránenie veľmi odolných škvŕn môžete aplikovať aj váš zvyčajný odstraňovač škvŕn pred spustením práčky.

Bielidlo môžete použiť iba oddelene v samostatnej vaničke pred praním v práčke.

Je potrebná aviváž?

Pracia gulička ROBBY WASH BLUE zmäkčuje prádlo dokonca aj v tvrdej vode a preto žiadna aviváž nie je nevyhnutná. Do prania však môžete pridať obľúbenú aviváž. Bez pridania aviváže je vypraté prádlo bez vône, čo môže byť aj výhodou.

Ako funguje pracia gulička ROBBY WASH BLUE?

Pracie guličky ECOBALLS a ROBBY WASH zvyšujú PH vody a spolu so saponifikáciou pôsobia na špinu pripevnenú na textilné vlákna. Aktivované molekuly vody sa ľahšie infiltrujú do textilného vlákna a naviažu sa na špinu. Pri pohybe bubna práčky sa špina rýchlejšie oddelí od textilného vlákna a rozpustí sa vo vode.


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM