OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Éterický olej Mandarinka BIO

Éterický olej Mandarinka BIO

Množstvo: 10 ml

Cena s DPH:6,86 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 15+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
Mandarinka - 100 % čisto rastlinný éterický olej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Svieža radosť, ktorej sa nedá odolať.

ZLOŽENIE : éterický olej mandarinka bio

Mandarinkový olej sa získava lisovaním za studena a pochádza zo Španielska a Indie. Výnimočne osviežujúca, žiarivá, radostná a inšpirujúca aróma, ktorú ocenia rovnako deti aj dospelí.

Mandarinkový olej môže pomôcť pri školskej záťaži. Pomáha proti stavom strachu a napätia. Prináša svetlo a radosť do všedného dňa.

Pri použití v masážnom oleji má mandarinkový éterický olej priaznivé uvoľňujúce účinky počas tehotenstva. Môže vás opäť priviesť do pohody pri podráždenosti, nespavosti a duševných krízach.

Éterické oleje oživujú vďaka svojej vôni všetky naše zmysly. Mobilizujú v nás sily k zotaveniu, majú veľký vplyv na našu duševnú rovnováhu, vyvolávajú pozitívne pocity, ako je harmónia a radosť.

Éterické oleje od SONNENTORU sú vysoko kvalitné prírodné oleje bez umelých alebo syntetických prísad.

POUŽITIE: aromaterapia, prevoňanie bytu, aromalampy, oleje do sauny, izbové fontánky, inhalácie, kúpele, na zmiešanie s telovými olejmi…


Zdravotná indikácia: depresia
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM