OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Slivkový olej 100 ml

Slivkový olej 100 ml

100% za studena lisovany slivkový olej na podporu trávenia.

Množstvo: 100 ml

Cena s DPH:12,44 €

Na sklade
u dodávateľa !!! 
Tento tovar bežne neponúkame, ale vieme Vám ho zabezpečiť (na Vašu priamu objednávku). Prosím, rátajte s určitým minimálnym počtom objednaných kusov. Informujte na telefónnom čísle 032/6400400 (telefón, fax, odkazovač), alebo nám napíšte.


  • Popis
  • Hodnotenie
100% za studena lisovany slivkový olej, vhodný na vnútorné i vonkajšie použitie. Obsahuje množstvo vitamínov a mastných kyselín s priaznivými účinkami pre zdravie. Patrí medzi najnovšie objavy gurmánov, výborne dochutí hotové jedlá - ponúka príjemnú bohatú vôňu slivkových jadier.

Slivkový olej obsahuje množstvo vitamínov a mastných kyselín. Napomáha regulácii tekutín v organizme, pomáha pri zápche, opuchoch a je mierne diuretický (močopudný).

VONKAJŠIE POUŽITIE:

Okamžitá a hlboká hydratácia pleti, po použití zanechá pleť bez pocitu mastnoty nádherne zamatovú. Je určený na suchú, zrelú aj citlivú pleť, pôsobí protivráskovo a má výbornú vstrebateľnosť.

Krajina pôvodu: Španielsko


Zdravotná indikácia: zápcha trávenie kvalita kože hrubé črevo
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM