OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Cédrový olej bio 100 ml

Cédrový olej bio 100 ml

Cédrový olej BIO 100% za studena lisovaný - liek na "sto chorôb".

Množstvo: 100 ml

Cena s DPH:13,96 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
Cédrový olej BIO 100% za studena lisovaný - liek na "sto chorôb". Celkovo posilňuje organizmus, pôsobí pozitívne na odstránenie syndrómu chronickej únavy, zvyšuje duševnú a telesnú výkonnosť.

Cédrový olej má množstvo priaznivých účinkov pre zdravie. Je koncentrátom vitamínov, minerálov, bielkovín a ďalších látok potrebných pre život. Je veľmi bohatý na jód a horčík. Zastúpených je 19 aminokyselín, komplex vitamínov skupiny B, vitamíny A, D, obsah vitamínu E je päťnásobný oproti olivovému oleju.

Ako užívať cédrový olej

Vysoká účinnosť je pri užívaní 1 polievkovej lyžice cédrového oleja denne pri východe slnka. Môže sa užívať tiež v priebehu dňa, nie v noci. Množstvo: 1 čajovú lyžičku 30 – 60 minút pred jedlom, 2 krát až 3x denne, užívať v dĺžke 40 až 60 dní. Potom urobiť prestávku. S prehĺtaním neponáhľajte, nechajte olej v ústach rozplynúť. Olej má príjemnú orieškovú chuť, môžeme ho pridávať do šalátov. Lyžička nesmie byť kovová.

Cédrový olej - liečivá sila

Olej zo sibírskeho cédru v minulosti nazývali liekom na 100 chorôb. Jeho liečebnú silu uznáva nielen ľudová, ale tiež oficiálna medicína. Cédrový olej harmonizuje, lieči a vyživuje. Má schopnosť zbavovať organizmus nečistôt, rozpúšťa a odvádza z tela usadené ťažké kovy a soli. Zvyšuje fyzickú i duševnú kondíciu. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu napomáha liečbe a regenerácii tkaniva, ukľudňuje podráždený nervový systém, zlepšuje spánok, zlepšuje stav pokožky, ozdravuje komplexne imunitný systém, upravuje zloženie krvi, hladinu cholesterolu , rozširuje cievy, blahodarné pôsobí na zažívací trakt, zvyšuje plodnosť mužov a celkové normalizuje funkciu tela. Cédrový olej podporuje zdravý vývin deti, preto je veľmi prospešný deťom a tehotným ženám.

Cédrový olej obsahuje najviac linolovej (do 71,8 %) a linolenovej (do 27,75 %) kyseliny, ktoré vykazujú aktivitu vitamínu F. Vzhľadom na to, že obe kyseliny sa nesyntetizujú v ľudskom tele, je potrebné ich doplňovať vhodnými potravinami obsahujúcimi tieto látky. V prípade ich nedostatočného príjmu často vznikajú respiračne ochorenia a na stenách ciev sa zväčšujú vrstvy cholesterolu. Na deficit týchto látok sú citlivé najmä deti, v ich najútlejšom veku (u kojencov) môžu vznikať dermatitídy.

Na čo je dobrý cédrový olej?

- Lieči trávenie - vredy žalúdka a dvanástornika, chronická gastritída ( problémy s vyprázdňovaním, hrubé črevo, podporná liečba rakoviny žalúdka a iné...
- Regeneruje tkanivá, čím napomáha obnoviť funkcie prostaty, slizníc žalúdočného a črevného traktu, ústnej dutiny a kože.
- Lieči respiračné ochorenia - laryngitída, bronchitída , chrípka, nachladnutie – treba užívať vnútorne a natierať aj na hrudník.
- Harmonizuje hormonálny systém, posilňuje endokrinný systém, upravuje činnosť štítnej žľazy
- Lieči poruchy nervového systému - poruchy spánku, bolesti hlavy, psychická labilita, depresie
- Má posilňujúci a tonizujúci vplyv - posilňuje imunitu, zlepšuje krvotvorbu a výrazne odstraňuje únavu
- Pôsobí priaznivo na kožné ochorenia, ako sú psoriáza, atopický ekzém a alergické excesy rôznej symptomatológie. Krásne ukľudní a zvláčni pleť a urýchľuje jej hojenie. Je vynikajúci aj na popáleniny.
- Výrazne pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu, ako prevencia artériosklerózy a na úpravu metabolizmu organizmu (je vhodný pre diabetikov).
- Obsahuje vitamíny B1, B2, B3, vitamíny A, E, D, F, bielkoviny, uhlovodany, jód, zinok, železo, meď, mangán, horčík, draslík, vanad, fosfor, kremík, molybdén, nikel, vápnik, olovo, bor, báryum, titan, striebro, hliník, jodidy, kobalt, sodík.

Krajina pôvodu: Španielsko


Zdravotná indikácia: regenerácia organizmu neplodnosť nedostatok energie detoxikácia organizmu
Výživové hľadisko: jód horčík E vitamín
Cieľová skupina: pre deti
Účinky: posilnenie imunity
Skúste tiež: tehotenstvo
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM