OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Tekvicový olej s jódom Fortuna Vitae 250 ml

Tekvicový olej s jódom Fortuna Vitae 250 ml

Tekvicový olej s organicky viazaným aktívnym jódom - originál od profesora Turianicu.

Množstvo: 250 ml

Cena s DPH:50,00 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 50+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Tekvicový olej s organicky viazaným aktívnym jódom - originál prof. Turianica. Podpora činnosti štítnej žľazy, metabolizmu. Prevencia kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny. Pomáha pri osteoporóze, na "ženské" a "mužské" problémy. Zvyšuje imunitu, duševnú rovnováhu a kvalitu života.

NEDOSTATOK JÓDU v našom organizme spôsobuje fyziologické komplikácie a nastupujúce civilizačné choroby, ako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha - obezita, náhle chudnutie, nespavosť, pankreatitída, lámanie nechtov, problémy s pamäťou, hepatitída, rakovina hrubého čreva, ženské problémy (cysty, nádory na krčku maternice, prsníkoch a vaječníkoch), u mužov predovšetkým prostata, problém s potenciou a kardiovaskulárne ochorenia.

Na všetky spomenuté ťažkosti je výborným riešením tekvicový olej fortuna vitae s organicky viazaným jódom. Je vhodný pre deti aj dospelých, pre ľudí žijúcich a pracujúcich v strese. Je dôležitý pre ženy v staršom veku na všetky ženské problémy, vrátane menopauzy, ale tiež pre mužov pri andropauze, predchádza zápalu prostaty, prípadne ju pomáha ukľudňovať. Fortuna vitae olej v neposlednom rade upravuje metabolizmus, čím pomáha redukovať prípadnú nadváhu. Fortuna vitae je nápomocná pri prevencii proti rakovine. Dostatočná úroveň jódu je dôležitá pre zdravý fyzický a mentálny vývoj dieťaťa počas tehotenstva a následne kojenia.

Obsahuje veľa vitamínu E. Ten chráni pred trombózou, zlepšuje činnosť štítnej žľazy, srdcovú činnosť. Pôsobí upokojujúco.

Prírodný produkt fortuna vitae je unikátna forma organicky viazaného aktívneho jódu a je chránená patentom Úradu priemyselného vlastníctva SR. U organickej formy viazaného jódu, ktorú má Prof. Ing. Ivan Turianica, DrSc. ako jediný na svete aj patentovanú, nehrozí ani predávkovanie a tým aj horeuvedené anomálie (hypofunkcia a hyperfunkcia).

Tekvicový olej s organicky viazaným jódom Fortuna Vitae :
• napráva funkcie štítnej žľazy
• zabraňuje vzniku a rozvoja srdcovocievnych ochorení
• je prevencia vzniku osteoporózy
• podpora liečby pri osteoporóze (úprava až o 2 stupne)
• spevňuje kostné tkanivo
• zlepšuje zapojenie vápnika a fluóru do zubnej skloviny
• zlepšuje metabolizmus
• podporuje imunitný systém

DÁVKOVANIE: dospelí 5ml denne vypiť po jedle (5ml obsahuje 100 mikrogramov jódu - čo predstavuje 67% ODD – odporúčanej dennej dávky pre dospelých). Deti od 3 do 12 rokov 2,5 ml.

Preparát FORTUNA VITAE je možné brať pri hyper, ale aj hypoaktivite štítnej žľazy. V prípade užívania syntetických hormónov nahradzujúcich produkciu hormónov štítnej žľazy, je potrebné dávku znížiť o 25 µg cca týždeň po začatí užívania preparátu FORTUNA VITAE (denná dávka je 10ml = jedna polievková lyžica). Každý ďalší mesiac o ďalších 25 µg. Úprava funkcie štítnej žľazy je u každého iná. Väčšinou pomerne rýchla, ale ak sa necítite dobre, je znižovanie syntetického hormónu potrebné spomaliť. Po úplnom vysadení je ešte nutné užívať FORTUNA VITAE aspoň 1 mesiac. Až potom je možné prejsť na nižšiu dávku.

Upozornenie: V deň odberu krvi na analýzu a 2 dni pred tým olej neužívať, lebo sa môžu skresliť výsledky rozboru (k horšiemu).
Krajina pôvodu: Slovensko


Zdravotná indikácia: ženské problémy štítna žľaza rakovina prostata osteoporóza cievy
Výživové hľadisko: jód E vitamín
Je to podvod, cisla nepustia. Obsahuje menej ako 5mg/kg jodu, cize denna davka by musela byt 490 ml. Sa divim, ked to niekto kupi.
, 16. 10. 20151 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM