OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Chardonnay 2011 BIO

Chardonnay 2011 BIO

Biovíno Chardonnay, ročník 2009, neskorý zber, suché.

Množstvo: 750 ml

Cena s DPH:10,40 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie
Biovíno Chardonnay, ročník 2009, neskorý zber, suché.

Typický pre oblasť, vhodný pre postupy sur-lie...Zlatovo-zelenkavé farebné tóny, jemná ovocná vôňa, decentná chlebovo-biskvitová dochuť, ktorá sa zrením ešte zvýrazňuje. Požehnané víno pre slúženie svätej omše. Je šťastím, že ho môžeme ochutnať aj my ostatní!
Rok zberu: 2009
Objem alkoholu: 13%
Produkt ekologického poľnohospodárstva

Hrozno patrí spolu s ovocnými stromami a chmeľom k chemicky vôbec najviac „ošetrovaným“ plodinám. Ekologickí vinári riešia problémy viniča (náchylnosť k hubovým ochoreniam, plesniam a škodcom) voľbou odolných odrôd, osievaním medziradov vo viniciach kvitnúcimi bylinami, ktoré lákajú užitočný hmyz alebo priamym vysadzovaním predátorov, napr. dravých roztočov do porastov viniča. Aby bol porast vzdušnejší a tým menej náchylný k plesniam, prestrihávajú vinič viac, než konvenční vinári. Pripúšťajú menšie zaťaženie úrodou a v prospech kvality sa tak zriekajú časti výnosu. Pri výrobe biovína sa nepoužívajú enzýmy, šľachtené kvasinky, pyrosulfity a neprirodzene čeriace látky. Biovíno je víno neustále živé s možnosťou zmien i po fľaškovaní.

Vyrobené na Slovensku


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM