OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Zimné prekvapenie, 4 druhy čajov 30 g

Zimné prekvapenie, 4 druhy čajov 30 g

Množstvo: 30 g

Cena s DPH:4,99 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie

Zmes exluzívnych zimných pyramidálnych čajov v striebornej darčekovej krabičke: Svetelná žiara, Hviezdny tanec, Pohladenie duše a Zimná pohoda.
O nebíčko na jazyku a radosť v duši počas dlhých zimných večerov sa postarajú typické zimné voňavé a zohrievajúce korenia, aromatické ovocie a okvetné lístky slnečnice, ruže a nevädze...

ZLOŽENIE:

* Zimná pohoda - zmes zeleného čaju spolu s korením a ovocím ako sú škorica, koriander alebo pomaranč. Citrónová tráva, mäta a čučoriedky doplnené nevädzou dodajú celej zmesi ten správny svieži šmrnc. Skvelá chuť pre aktívny zimný deň!

* Pohladenie duše – vynikajúca zmes bieleho čaju a bazového kvetu zjemnená verbenou, malinami a zázvorom. Ružové plátky dodávajú celej zmesi zvláštne jemné tóny.

* Hviezdny tanec – pikantné tóny rasce v kombinácii s čiernym čajom prebudia nielen vašu myseľ, ale aj zmysly. Jemný farebný akcent dodajú slnečnicové plátky. Pomaranč a škorica nielen krásne voňajú, ale už prvý dúšok vám prinesie radosť Vianoc.

* Svetelná žiara - ideálna zmes pre milovníkov bylinných čajov. Zmes medovky, verbeny a gréckeho horského čaju obohatená pomarančom, škoricou, badyánom a vanilkou je príjemným odpočinkom pre dušu.

Čaje pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva

Výrobca: SonnentorZatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM