OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Rybí tuk - citrónová príchuť Mollers Tran 250 ml

Rybí tuk - citrónová príchuť Mollers Tran 250 ml

Rybí olej z treščej pečene s citrónovou vôňou.

Množstvo: 250ml

Cena s DPH:12,95 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 150+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (7)
Nórsky rybí tuk z treščej pečene so 150 ročnou tradíciou. Bohatý zdroj omega-3 mastných kyselín a vitamínu D. Deťom pomáha na dobrý rast, staršej generácii na pamäť a koncentráciu. Vďaka svojej čistote a prirodzenej citrónovej chuti je rybí tuk Möller´s Tran je vhodný na priamu konzumáciu.

Čistý rybí tuk je výnimočná potravina. V Nórsku je tradícia zjesť denne jednu lyžicu čistého 100% rybieho tuku z treščej pečene, a to od pol ročného dieťaťa až do staroby. Od r.1854 sa najčastejšie používa ich tradičná značka Möller´s Tran .

Účinky:
- na dobrú imunitu pri častých dýchacích a črevných ochoreniach, alergiách a únavových syndrómoch
- prevencia proti srdcovocievnym ochoreniam
- pre zdravé kosti, zuby a kĺby (u detí v dobe rastu, udržanie zdravého tvrdého spojivového tkaniva v dospelosti, pri osteoartritídach a osteoporóze...)

Obsah omega kyselín a vitamínov:
1 polievková lyžica rybieho tuku z treščej pečene Möller´s Tran obsahuje priemerne:
- 1,2 gramu omega-3 mastných kyselín
- Vitamín D 10ug (400 UI)
- Vitamín A 250ug (830 UI)
- Vitamín E 10 mg ( 15 UI)

Zloženie:
rybí tuk, prírodná citrónová aróma, vitamín E, prírodné tokoferoly

Dávkovanie a skladovanie:
Deti jednu kávovú lyžičku, dospelí jednu polievkovú lyžicu denne. Dá sa zjesť iba na lyžičke, bez ďalších prísad.
Po otvorení tmavú fľašu skladujte v chladničke, pri teplote 2-8°C, vždy dobre uzavrite, aby tuk neoxidoval. Najlepšie otvorenú fľašu spotrebovať do 1 mesiaca.V rybom tuku Möller´s Tran sú pridané aj prirodzené tokoferoly, aby sa vychytali možné voľné radikály, vznikajúce pri oxidácii tukov. Rybí tuk sa neskladuje v mrazničke.

Stanovisko výrobcu ohľadne čistoty produktu:
Rybí tuk Möller’s vysoko prevyšuje štandardy na čistotu rybieho tuku a to vďaka mnohonásobnému čistiacemu procesu a prísnej kvalite kontroly počas celého procesu výroby Möller´s rybieho tuku.

Krajina pôvodu: Nórsko


Alergény: Obsahuje ryby.

Zdravotná indikácia: zuby osteoporóza hrubé črevo chronická únava alergie
Výživové hľadisko: Omega 3 D vitamín
Účinky: posilnenie imunity
Každý olej pomáha v zime zlepšiť energiu človeka, jesť vypekané jedlá v zime zaručuje vitalitu človeka
, 13. 01. 20185 z 5-tich bodov
Mrzí ma že ste sa dali nalákať na produkt ktorí pochádza z utrpenia ľanových semiačok. Zvlášť, keď je teraz veľmi potrebné obmedziť polnohospodarstvo, aby sme pomohli ekosystému pôdy aby sa obnovil. Podporte záchranu pody tým, že nebudete kupovať produkty tohoto typu. Zomeľte si žulu alebo čadič a podporte sopečnú činnosť a budete tiež zdraví. Ďakujem v mene Zeme a budúcich generácii.
, 22. 03. 20155 z 5-tich bodov
Len je především technická rostlina. Už naši předkové ho používali hlavně k výrobě textilií. Proto ne každý člověk je schopen tuto "potravinu" či "lék" přijmout bez potíží. Z fyzikálního hlediska je len pro lidské tělo tzv. silnou hmotou. To znamená, že je energeticky velmi silný ve vztahu k energiím, s nimiž dovede pracovat lidské tělo. Takže v konečném důsledku lidské tělo zatěžuje, i když si to daný člověk právě neuvědomuje. Může si tak vytvořit problémy, které objeví později. Samozřejmě, že současná společnost se jako celek chová ke zvířatům velmi špatně. Ale existují prostředky, které pro mnohé z nás není možné jinde získat. Souhlasím ale s tím, že bychom se měli snažit spotřebovávat co nejméně masa, protože ono zatěžuje lidský organizmus mnohem více, a zacházet se zvířaty ohleduplně. Měli bychom se snažit co nejpřirozeněji žít, abychom byli co nejzdravější. Život mezi v páchnoucích městech prosycených nejrůznějšími zářeními nejrůznějších vysílačů, s mobilem u hlavy a s hodinami denně u počítače, není to pravé ořechové...
14. 01. 20134 z 5-tich bodov
Ja si myslím, že produkt je kvalitný, ale je fakt u nás predražený ako aj všetky ryby z Nórska, ktoré sú tam raz tak lacnejšie.
25. 12. 20123 z 5-tich bodov
Myslím si že je to super produkt. Ale nechápem jedno prečo u nás stoji tento produkt toľko ako je zobrazené a v poľsku to isté balenie Mollers Tran 250ml stoji 7Eur. Zrejme je u nás vo väčšej kvalite.
09. 10. 20115 z 5-tich bodov
Severské národy sú bytostne závislí na rybolove a ich zdravie na vitamíne D a omega 3 mastných kyselinách s dlhým reťazcom (EPA a DHA). Aj používaním Mollers Tranu už v minulom storočí boli zdravšou populáciou ako je slovenská. Naša populácia , hlavne v zimných mesiacoch, trpí nedostatkom vitamínu D. Pre dobrý rozvoj detí , ale aj pre čulosť starcov, je rybí tuk z treščej pečene lepší ako podávanie syntetického vitamínu D. A všeobecne máme malý prísun omega 3 mastných kyselín, to vidno aj na výskyte infarktov u nás. Konopný a ľanový olej treba používať, ale Mollers Tran nie je ich synonymickou náhradou.
12. 04. 20115 z 5-tich bodov
Mrzí ma, že ste sa dali nalákať na produkt, ktorý pochádza z utrpenia zvierat. Zvlášť, keď je teraz veľmi potrebné obmedziť rybolov, aby sme pomohli ekosystému mora aby sa obnovil. Podporte záchranu morí tým, že nebudete kupovať produkty tohoto typu. Zomeľte si ľanové semiačka a podporte domácich pestovateľov a budete tiež zdraví. Ďakujem v mene Zeme a budúcich generácii. Katka
28. 03. 20111 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM