OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Koloidný zinok BonaVita

Koloidný zinok BonaVita

Zinok pomáha pri problémoch s kožou, kĺbami, pri cukrovke a mnohých ďalších.

Množstvo: 500 ml

Množstvoza 1 ksod 3 ksod 5 ksod 10 ks
Cena za kus25,30€18,82€18,43€17,46€
Ušetríte 26%27%31%

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 100+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
99,95% čistý zinok, 200 mg Zn/liter. Zinok je jedným z prvkov potrebných pre ľudský organizmus. Podľa dostupných údajov je bežná potreba zinku 10 až 20 mg denne. Zvyšuje sa na 50 mg denne pri nedostatku vitamínu A, avšak napríklad pri nádorovom ochorení to je až 180 mg. Podľa prieskumu aj pri najlepšej skladbe potravy dodávame telu iba 4 až 6 mg zinku denne (podľa informácií výrobcu uvedených na príbalovom letáku).
Hladinu zinku v krvi znižujú napríklad kortizónové kúry, antikoncepčné prípravky, väčšie množstvo sladkých a slaných jedál. Ďalšou príčinou môže byť ochorenia štítnej žľazy alebo pečene.

Ako pôsobí: · Je súčasťou viac ako 160 enzýmov a hormónov ktoré zabezpečujú metabolizmus bielkovín a tukov · Posilňuje obranyschopnosť tela, najmä v starobe · Napomáha tvorbe inzulínu a stabilizuje bunkovú membránu. Pomáha liečiť cukrovku a uvoľňuje vitamín A z pečene. · Urýchľuje liečenie rán, vredov, zranení pooperačných jaziev až o 50%, preto je súčasťou hojivých mastí · Pôsobí antivírovo a antitoxicky v bunke spolu s vitamínom C · Spolu s vitamínom A je to prostriedok pre likvidáciu všetkých druhov kožných defektov - rán, opareniu, lupienky, akné, mliečnych ekzémov a mnohých ďalších kožných problémov. Lieči všetky známe ekzémy akéhokoľvek pôvodu. · Pôsobí na rast a kvalitu vlasov · Zlepšuje videnie. V očiach je uložené veľké množstvo zinku. · Spolu s meďou znižuje cholesterol v pomere zinok 5 dielov: meď 1 diel (nebrať súčasne) · Viaže ťažké kovy ako kadmium, olovo a ortuť a tým ich zneškodňuje · Spolu s meďou zvyšuje psychické schopnosti a má vplyv na činnosť mozgu · Eliminuje stratu čuchu a chuti · Lieči vredy predkolenia vzniknuté z kŕčových žíl · Obmedzuje vypadávanie vlasov a ich oslabovanie · Lieči anémiu · Nedostatok zinku v prvých 3 mesiacoch tehotenstva sa prejavuje citlivosťou na pachy · Je nevyhnutný pre vývoj pohlavných orgánov v čase dospievania (hlavne u chlapcov) · Lieči choroby prostaty spolu s vitamínom A · Pomáha pri artérioskleróze a čiastočne zlepšuje pamäť · Je nápomocný reumatikom a všetkým s ťažkosťami kĺbov · Lieči aj žalúdočné vredy, ale nie tie "psychické" · Je dôležitý pre stavbu kostí · Eliminuje dlhodobé bolesti hlavy (migrény) · Zabraňuje vzniku oparov · Zinok je potrebný pri zlomeninách samozrejme spolu s ďalšími minerálmi · Pre otehotnenie u žien · U mužov zvyšuje počet spermií a ich pohyblivosť · Je to prevencia proti vzniku rakoviny a zinok je potrebný aj pri jej liečbe · Ovplyvňuje rast a celkový vývoj detí

Dávkovanie:
-preventívne 5 ml denne
-bežná dávka je 3 x denne 5 ml
-u dlhodobých ochoreniach 2x denne 20 ml
-pre zvýšenie vitality max. 20 ml denne
-pre rozvoj a udržanie imunitného systému 4x denne 15 ml
Užíva sa medzi jedlami alebo po jedle. Dávku nechajte niekoľko sekúnd v ústach pod jazykom. Koloidný zinok sa vstrebáva sliznicami. Zinkom sa nedá predávkovať, pretože prebytok zinku sa vylúči. Zinok v tabletkách dokáže telo využiť max na. 10 %, ale koloidný zinok má účinnosť až 98 %. Preto nie je nutná jeho vysoká koncentrácia.

V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro môže používať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie.


Krajina pôvodu: Rakúsko


Zdravotná indikácia: vlasy reuma rakovina pohlavné orgány padanie vlasov oči kvalita kože koža ekzémy cukrovka+diabetes
Výživové hľadisko: zinok
Účinky: posilnenie imunity
Velmi kvalitny vyrobok, chutou pripomina vodu, ani deti s nim nemali problem.
, 06. 10. 20154 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM