OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Blackstrap - trstinová melasa bio

Blackstrap - trstinová melasa bio

Prírodný doplnok výživy bohatý na vápnik a železo a tiež dochucovadlo pre orientálnu kuchyňu.

Množstvo: 740g

Cena s DPH:5,50 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 300+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (4)
Prírodný doplnok výživy extrémne bohatý na vápnik a železo a dochucovadlo pre orientálnu kuchyňu.

Trstinová melasa -tmavohnedý až čierny hustý sirup- sa získava pri výrobe cukru z cukrovej trstiny. Po rozdrvení trstiny a vylisovaní získame surovú šťavu, z ktorej sa extrahuje cukor. Počtom extrakcií sa podiel cukru v melase znižuje a koncentrácia minerálnych látok sa zvyšuje. "Čierny zázrak" je melasa po tretej extrakcii a má najnižší obsah cukru. Pre vysoký obsah minerálov, vitamínov a stopových prvkov je odporúčaná ako výživový doplnok. Pri pravidelnej konzumácii dochádza k celkovej regenerácii a k odstraňovaniu príčin mnohých civilizačných chorôb.

Trstinová melasa je jedným z najbohatších zdrojov prírodného železa. Železo je potrebné pri tvorbe hemoglobínu, posilňuje imunitný systém, odstraňuje únavu, čistí krv. Vďaka vysokému obsahu železa, medi, vitamínov skupiny B kyseliny panthothenovej je tmavá melasa odporúčaná pri vypadávaní vlasov. Zvýšená potreba železa sa prejavuje u žien počas tehotenstva, menštruácie, menopauzy, u detí vo vývine a u fajčiarov a rekonvalescentov. Jeho nedostatok má za následok chudokrvnosť, nezdravú pokožku, bolesti hlavy, zápchu, stavy slabosti, suché a lámavé nechty. Melasa je jediným zdrojom železa so 100% vstrebateľnosťou.
Tmavá melasa takisto stimuluje funkciu obličiek, podporuje vyplavovanie jedovatých a odpadových látok z organizmu a zabraňuje jeho prekysleniu. Má schopnosť rozpúšťať nahromadené anorganické usadeniny v chrupavkách kĺbov. Obsahuje viac vápnika ako mlieko, významné množstvo horčíka, draslíka, fosforu, sodíka, vitamínov skupiny B tiež je zastúpená meď, zinok, inozitol, kyselina panthothenová, listová atď.

Krajina pôvodu: Paraguay
Produkt ekologického poľnohospodárstva

Balené v sklenom pohári.


Zdravotná indikácia: prekyslenie nedostatok minerálov kvalita vlasov a nechtov kojenie detoxikácia organizmu tehotenstvo+kojenie
Výživové hľadisko: železo vápnik
Superpotraviny: trstinová melasa
Skúste tiež: tehotenstvo chudokrvnosť anémia minerálne látky
Po niekolkych konzumaciach mi zacala melasa chutit, ale zo zaciatku to bolo trochu neprijemne, ma specificku chut
11. 02. 20155 z 5-tich bodov
Melasa, je chuťovo výborná.
15. 05. 20145 z 5-tich bodov
Som maximalne spokojny,odporučam každemu.Kto by chcel vyskušat,upozornujem na chuť,je zvlaštna.Slovami mojej sestry je odporna.
01. 03. 20145 z 5-tich bodov
S produktom trstinová melasa som veľmi spokojná a doporučila som ju a svojim známym.
02. 05. 20135 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM