OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Sebeléčení - Muj život a vize

Sebeléčení - Muj život a vize

Množstvo: 1 ks

Cena s DPH:5,80 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:


  • Popis
  • Hodnotenie
Pozoruhodné rozprávanie o živote a práci Meira Schneidera, ktorý sa narodil slepý, ale vyliečil sa pomocou skrytých zdrojov a možností ľudského tela. Následne učil tisícky ľudí ako objaviť tieto zdroje a pomohol mnohým z nich vyliečiť sa z " nevyliečiteľných" chorôb.

Meir Schneider sa narodil slepý. Ako malé dieťa podstúpil rad bolestivých operácií, po ktorých bol schopný rozlíšiť len svetlo a tmu a bol lekármi vyhlásený za nevyliečiteľného slepca. On sám aj napriek tomu zostal presvedčený, že jeho handicap nie je trvalý. Keď mal sedemnásť rokov, začal na sebe pracovať pod vedením dvoch učiteľov, ktorí mu ukázali cvičenie a techniky, ktoré mu dopomohli navrátiť zrak. Počas štyroch rokov sa jeho zrak pozoruhodne zlepšil. Potom Meir začal využívať tieto svoje poznatky k rozvoju celkom nových terapeutických cvičení - kombinácia pohybov, dýchania a mentálnej imaginácie - pomocou ktorých sa uzdravilo veľa ľudí aj z "nevyliečiteľných" chorôb.

Meirov vlastný pokrok je v tejto knihe popísaný súbežne s príbehmi ľudí, s ktorými pracoval. Ako opisuje svoju prácu s obrnou, očnými problémami, roztrúsenou sklerózou a poruchami chrbtice, nerozpráva ani tak zázračné príbehy o vyliečení ako skôr liečebný a uzdravujúci proces každého jedinca.


Autor: Meir Schneider

Kniha je v českom jazyku, 144 strán


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM