OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Zelený jačmeň prášok BIO

Zelený jačmeň prášok BIO

Mladý jačmeň z Nového Zélandu v "raw" kvalite.

Množstvo: 120g

Cena s DPH:17,90 €

Na sklade
u dodávateľa !!! 
Tento tovar bežne neponúkame, ale vieme Vám ho zabezpečiť (na Vašu priamu objednávku). Prosím, rátajte s určitým minimálnym počtom objednaných kusov. Informujte na telefónnom čísle 032/6400400 (telefón, fax, odkazovač), alebo nám napíšte.


  • Popis
  • Hodnotenie (4)
Mladý zelený jačmeň GREEN BAY je veľmi šetrne spracovaný prášok. Získava sa z mladého jačmeňa pestovaného na rodinnej BIO farme čistých aluviálnych polí Nového Zélandu, ktoré sú bohaté na minerály a ktoré sa nachádzajú ďaleko od priemyselných zón. Chlorofyl, známy aj ako "zelený životabudič", je životnou a jedinečnou súčasťou listov mladého jačmeňa. Už samotné mladé listy zeleného jačmeňa sú bohaté na proteíny, predstavujú komplexnú zložku potravy. Neobsahujú žiaden cholesterol a sú ľahšie stráviteľné ako mladá pšenica.

Listy mladého zeleného jačmeňa obsahujú širokú paletu nutričných zložiek (medzi inými mnohé vitamíny, enzýmy, minerály - až 9 krát viac ako špenát) a sú bohaté na aminokyseliny (18 druhov, z toho 8 esenciálnych). Vitamíny v zelenom jačmeni sú ľahko vstrebávateľné a antioxidanty poskytujú dôležitú podporu imunitnému systému. Z výživového hľadiska patrí jačmeň medzi najhodnotnejšie živé (RAW) "zelené potraviny". Aj vďaka týmto vlastnostiam je mladý jačmeň zaraďovaný medzi tzv. SUPERFOODS.

Prášok zeleného jačmeňa poskytuje skvelé revitalizujúce nutričné elementy vo veľmi dobre absorbovateľnej forme, ktoré napomáhajú telu dostať sa do rovnováhy.

Chlorofyl, zelené farbivo, ktoré sa nachádza v zelenom jačmeni, zabraňuje množeniu sa mikroorganizmov v tele. Vďaka silným antibakteriálnym schopnostiam pôsobí ako čistiaci agens, ktorý odstraňuje toxíny z pečene, zatiaľ čo tráviace enzýmy nám umožňujú kvalitne spracovať stravu v črevách.

Mladý jačmeň je jedným z najlepších zdrojov beta karoténu (vitamín A), ktorý má obrovský význam pre správne fungovanie imunitného systému. Taktiež obsahuje železo, kyselinu listovú, horčík a zinok, ktoré sú dôležité pri tvorbe červených krviniek

Mladý jačmeň napĺňa organizmus chlorofylom a prináša obrovské množstvo nutričných látok v tej najvitálnejšej forme. Táto skupina vitamínov, minerálov, aminokyselín, esenciálnych mastných kyselín, antioxidantov a vysoko stráviteľných cukrov napomáha regenerácií buniek a celkovej podpore zdravia. Keďže sa v mladom jačmeni lepok prirodzene nenachádza, je vhodný aj pre bezlepkovú diétu.

Zelený jačmeň pôsobí prospešne taktiež pri: celkovej rekonvalescencii organizmu, v boji s civilizačnými chorobami, kožných problémoch, zápche, chudokrvnosti, vysokom krvnom tlaku, srdcovocievných ochoreniach, celkovej vyčerpanosti, redukcii telesných pachov....

Príprava a užívanie
Začnite s pridaním 1 čajovej lyžičky prášku do jedla alebo nápoja a postupne v priebehu 6 týždňov dávku zvýšte na jednu polievkovú lyžicu na deň. Pokiaľ by sa vyskytli bolesti hlavy alebo iné detoxikačné symptómy, znížte dávkovanie a pite veľa čistej vody. Najlepšie účinky sa dostavia pri pravidelnom užívaní - aspoň 4 dni v týždni - počas 3-6 mesiacov. Pre zachovanie mikronutričných látok by sa prášok mladého jačmeňa nemal zahrievať nad 40 °C. Nie je náhradou pestrej stravy.

Zloženie: 100% BIO sušený mladý zelený jačmeň

Krajina pôvodu: Nový Zéland


Zdravotná indikácia: zápcha vysoký krvný tlak vitalita nedostatok energie detoxikácia organizmu chudokrvnosť+anémia
Výživové hľadisko: železo betakarotén
Superpotraviny: mladý jačmeň
Skúste tiež: minerálne látky
Zatiaľ sa u všetkých užívajúcich dostavila detoxikácia, mierne potlačená únava
, 24. 07. 20153 z 5-tich bodov
Objednala som si ho prvýkrát na odporučenie priateľky ale už začínam vidieť aj výsledky takže si ho ešte určite objednám
, 18. 05. 20145 z 5-tich bodov
Zeleny jačmen som si nasadila v ramci chudnutia, pijem ho ráno nalačno, 20 minut pred jedlom. Samotnou zmenou životného štýlu sa cítim výborne, ale moj rannajší napoj beriem ako zdroj vitamínov a mineralov na cely den. Chutí ako tráva, treba si zvyknut. Dobre sa rozpušta. Doporučujem. Bio obchod ma výbornú cenu.
26. 11. 20135 z 5-tich bodov
Má jemnú chuť, velmi dobrý :)
17. 04. 20135 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM