OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Univerzálny pomarančový čistič AlmaWin

Univerzálny pomarančový čistič  AlmaWin

Množstvo: 500 ml

Cena s DPH:8,90 €

Na sklade
u dodávateľa !!! 
Tento tovar bežne neponúkame, ale vieme Vám ho zabezpečiť (na Vašu priamu objednávku). Prosím, rátajte s určitým minimálnym počtom objednaných kusov. Informujte na telefónnom čísle 032/6400400 (telefón, fax, odkazovač), alebo nám napíšte.


  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Univerzálny prostriedok na čistenie " úplne všetkého". Veľmi účinný na mastné škvrny a fľaky. Výborný na čistenie usadenín v hrncoch a panviciach po smažení alebo vo fritovacom hrnci. V koncentrovanej forme odstraňuje zbytky lepidiel, voskov, razítkové farby, dechtové škvrny, stvrdnuté živočíšne a rastlinné tuky, gumové šmuhy na podlahe, škvrny od guličkového pera a fixiek, lak na nechty a olejové farby, škvrny na čalúnickom nábytku a na kobercoch. Pohlcuje nepríjemné pachy. V zriedenej forme čistí všetky povrchy odolné voči vode.

Použitie: Podľa znečistenia použite 2-4 uzávery (30-60ml) na 5 litrov vody. Prostriedok je po zriedený vodou mliečne zakalený.

Upozornenie: pred použitím overte odolnosť materiálu a jeho farebnú stálosť. Textílie po ošetrení vyperte. Pre vysokú koncentráciu odmasťovacích zložiek je nutné pri práci používať ochranné rukavice. Môže spôsobiť poškodenie pľúc a vyvolať zápal očí. Uchovávajte v uzavretej nádobe mimo dosahu detí.

Zloženie: prírodné terpeny z pomarančových šupiek, rastlinný emulgátor, cukrové tenzidy, etanol, bylinný extrakt. INCI: 5-15% neionických tenzidov, viac ako 30% pomarančových terpenov.


Krajina pôvodu: Nemecko.


Je to ale super čistič! Ozaj sa dá rôznorodo použiť. Ja používam v domácnosti výlučne tento produkt,koncentrovaný, riedený, či v rozprašovači,alebo do práčky ku praniu pár kvapiek z koncentrátu. Biele je SUPER BIELE!!!Krásne vyčistí aj záchodovú misu. A tá vôňa...nádhera!
25. 11. 20125 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM