OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Intenzívny čistič na sporáky AlmaWin

Intenzívny čistič na sporáky AlmaWin

Množstvo: 250 ml

Cena s DPH:2,99 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Intenzívny čistič na sporáky, hrnce a kov je ideálny pomocník na odolnú špinu - zaschnuté, či pripečené zvyšky jedla, sadze, hrdzu. Účinne ale pritom šetrne čistí sklokeramické dosky, sporáky, hrnce, panvice, kachličky, krbové dvierka. Výborne sa hodí na údržbu farebných kovov, ako je mosadz a meď. S príjemnou sviežou vôňou.

Použitie: Čistenú plochu navlhčíte, prípravok rovnomerne naneste a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Potom poriadne zotrite vlhkou hubkou a vyleštite dosucha. Prostriedok sa používa neriedený.

Zloženie: cukrový tenzid, síran glycerínu, vápenná múčka z Švábskej Alby, xanthan, alkohol, prírodné éterické oleje (levanduľa*, lemongrass*), voda. *z kontrolovaného ekologického zemědělství INCI: menej než 5% neionických a anionockých tenzidov, aromatické látky: citral, linalool.


Krajina pôvodu: Nemecko.


Skúste tiež: na sporáky na pripálený riad na krbové dvierka tekutý čistenie rúr
Super vec na sporák (sklokeramická varná doska) aj na nerez. Zišli aj fľaky, ktoré sa mi ničím nepodarilo odstrániť :). A fajn aj na čistenie vnútra rúry.
, 22. 07. 20145 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM