OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Dlhotrvajúca prírodná farba na vlasy - Ultra blond 00

Dlhotrvajúca prírodná farba na vlasy - Ultra blond 00

Množstvo: 140ml

Cena s DPH:14,99 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
Dlhotrvajúca farba na vlasy Ultra blond 00 - zosvetlujúca s UV ochranou pôsobí hneď trikrát - farbí, revitalizuje a šetrne sa stará o Vaše vlasy. S bezfarebnou hennou pre nádherný lesk a slnečnicovým olejom pre ochranu vlasov. Efektívne a rovnomerne zakrýva šediny a vydrží až tri mesiace!
Pre svetlé blond až tmavo hnedé vlasy
Hydratujúce prírodné zložky, vitamin B complex a vitamin A Vaše vlasy vyživujú a dodávajú im lesk.

Hennaplus dlhotrvajúce farby prinášajú krásne, trvanlivé a intenzívne farby, očarujúci lesk a vyváženú starostlivosť o Vaše vlasy. Použité bylinné extrakty revitalizujú vlasy a zároveň ich chránia a vyživujú už počas procesu farbenia. Bezfarebný extrakt z Henny zaisťujú nádherný žiarivý lesk. Pridaný extrakt zo slnečnicových semienok výborne chráni štruktúru vlasov aj samotnú farbu pred pôsobením UV slnečného žiarenia. Má sviežu vôňu vďaka prírodným bylinným esenciám

Hennaplus dlhotrvajúce farby poskytujú 100% krytie šedín. Hennaplus dlouhotrvající barvy poskytují 100% krytí šedin: Sú použiteľné aj na 100% šedivé vlasy (okrem farieb 10.00, 10.01, a 5.64) Ak máte viac ako 50% šedivých vlasov a chcete si nafarbiť vlasy niektorým módnym odtieňom (červená, fialová, medená a pod.), doporučujeme namiešať túto farbu s vhodným prírodným odtieňom (vašou pôvodnou farbou vlasov) pre lepšie prekrytie šedín.

Hennaplus dlhotrvajúce farby neobsahujú žiadnu z týchto škodlivých prísad: Parabeny, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umelé vône, ftaláty ani pižmo.Nefarbite si vlasy ak máte výražky na tvári alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy. Výrobok obsahuje fenyldiaminy, nízky obsah amoniaku a peroxidu.

Krajina pôvodu: Holandsko


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM