OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Nimbový bieliaci krém

Nimbový bieliaci krém

Množstvo: 60ml

Cena s DPH:30,70 €

Na sklade
u dodávateľa !!! 
Tento tovar bežne neponúkame, ale vieme Vám ho zabezpečiť (na Vašu priamu objednávku). Prosím, rátajte s určitým minimálnym počtom objednaných kusov. Informujte na telefónnom čísle 032/6400400 (telefón, fax, odkazovač), alebo nám napíšte.


  • Popis
  • Hodnotenie
Vhodný k minimalizácii tmavých fľakov na pokožke a rozjasneniu pokožky. Taktiež vynikajúci na odstránenie stareckých škvŕn. Pre dosiahnutie maximálneho efektu používajte 2 x denne po dobu aspoň troch mesiacov. Len pre vonkajšie použitie. V prípade, že sa objaví začervenanie pokožky, ukončite používanie.Mnoho zložiek zo zosvetľovacím účinkom na koži sa dá nájsť priamo v prírode. Behom vývoja prípravku sa prišlo na to, že zosvetľovacie účinky má hlavne sedem rastlín (z viac ako 100 druhov). Tie všetky boli použité k vytvoreniu synergickej kombinácie. Jedná sa o týchto sedem vysokohorských rastlín: Malva sylvestris (slez), Mentha piperita (Mäta pieporná), Primula veris (prvosienka jarná), Alchemilla vulgaris (alchemilka obyčajná), Veronica officinalis (Veronika lekárska), Melissa officinalis (Medovka lekárska), Achillea millefolium (rebríček obyčajný). Podľa klinických skúšiek a štúdií tento rastlinný komplex blokuje tyrosinázu v biosyntéze melanínu. Produkt derivovaný z rastlín preukázateľne pomáha zosvetľovať kožu a redukovať farbu a velikosť stareckých škvŕn. Jeho nedráždivé jemné zloženie s kozmetickými účinkami je ideálny pre ľudí s citlivou pokožkou a poškodenou pigmentáciou, ktorí neznesú agresívne bieliace činidla. Citlivé pôsobenie tohoto výrobku je zaručené špeciálnou zmesou výtažkov z organických vysokohorských bylín, kombinovanou s nimbovým olejom z jemnou účinnosťou. Môžete získať jednotný odtien pleti úplne bezpečne a prirodzene. Nimbový bieliaci krém je účinný prípravok na báze nimbových listov a aloe vera, ktorý môžu používať ľudia všetkých vekových kategórií a typu pleti.Zloženie: Melia Azadirachta (Certified Organic Neem Leaf Exttract), Aloe Barbadensis (Gel), Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower Oil), Simmondsia Chimensis (Jojoba Oil), Persea Gratissima (Avocado Oil), Melia Azadirachta (Neem Oil), Malva Silvestris (Mallow Extract), Menta Piperita (Peppermint Leaf Extract), Paraffinum Liquidum, Phenoxyethanol, Primula Veris (Cowslip Primose Extract), Alchemilla Vulgaris (Lady´s Mantle Extract) ‚ Veronica Officinalis (Speedwell Extract), Melissa Officinalis (Lemon Balm Extract), Achillea Millefolium (Yarrow Extract), Sodium Acrylates Copolymer, Tocopherol, PPG - 1 Trideceth - 6, Methylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Parfum (Natural Ingredients)
Krajina pôvodu: USA


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM