OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Světlo - lék budoucnosti

Světlo - lék budoucnosti

Množstvo: 1 ks

Cena s DPH:7,80 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:


  • Popis
  • Hodnotenie
Kniha dr. Libermana veľmi zreteľne objasňuje, ako výrazne dokáže energia svetla ovplyvňovať proces liečenia a tiež to, že zrakový aparát nie je len zmyslovým orgánom, ktorý reaguje na svetlo.

"Svetlo – liek budúcnosti“ je kniha, ktorá polemizuje s jedným zo súčasných mýtov o tom, že slnko je nebezpečné pre naše zdravie, a naopak prehlasuje, že vymoženosti našej modernej doby, ako sú svetlá žiariviek, slnečné okuliare, opaľovacie krémy a tiež náš životný štýl, môžu napáchať oveľa viac škody ako osohu.

Dr. Liberman využil vedecké bádanie, klinické skúsenosti a vlastnú intuíciu k efektívnej starostlivosti o viac než 15 tisíc ľudí, medzi ktorými by sme našli osoby s poruchami učenia a pacientov fyzicky či emocionálne traumatizovaných, ale tiež obchodných riaditeľov či olympijských atlétov. Táto kniha pojednáva o využití svetla pri ošetrovaní najrôznejších druhov rakoviny, depresie, stresu, problémov so zrakom, premenštruačného syndrómu, sexuálnych dysfunkcií, porúch učenia a imunitného systému človeka.

V češtine, 117 strán, brožované


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM