OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Múka špaldová celozrnná hladká

Múka špaldová celozrnná hladká

Celozrnná špaldová múka na univerzálne využitie v kuchyni.

Množstvo: 1000 g

Cena s DPH:2,45 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 700+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (5)
špalda je starý, znovuobjavený druh pšenice s kvalitnejšími výživovými hodnotami.
Táto výborná celozrnná múka je vhodná na výrobu cesta na koláče, slané pečivo. Dodá jedlu špecifickú príchuť. Špaldová hladká múka je vhodná tiež do polievok, kaší a na zahustenie omáčok.

Produkt ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu: Slovensko


Alergény: Obsahuje lepok.

Skúste tiež: výrobky zo špaldy
Opravujem desinformáciu v predchádzajúcom príspevku. Špalda má oveľa vyšší obsah lepku v porovnaní s ostatnými obilninami, rozdiel je však v pomere gliadínových a glutenínových bielkovín a to v prospech nealergizujúcich zložiek. Ale určitú časť tvorí aj alergén, preto celiatikom neodporúčam špaldu. Niektorí sú alergickí vyslovene len na pšenicu, tí špaldu tolerujú.
15. 08. 20144 z 5-tich bodov
Opravujem desinformáciu v prvom príspevku. Špalda má oveľa vyšší obsah lepku v porovnaní s ostatnými obilninami, rozdiel je však v pomere gliadínových a glutenínových bielkovín a to v prospech nealergizujúcich zložiek. Ale určitú časť tvorí aj alergén, preto celiatikom neodporúčam špaldu. Niektorí sú alergickí vyslovene len na pšenicu, tí špaldu tolerujú.
15. 08. 20144 z 5-tich bodov
Táto múka je ozaj skvelá! Zdravá, chutná, výživná... Používam ju do varenia, do pečenia... koláče, sušienky, tyčinky... chlebíkovú špaldovú na chlebík, krupicu s múkou na halušky... Vymýšľam a skúšam nové a nové recepty. Inú múku v kuchyni nepoužívam, len špaldovú. Skvelé sú aj špaldové flakesy (podobné ako kukuričné) a špaldové musli! :-)) Špalda - to je zázrak! Veľmi mi pomáha pri zdravotných problémoch. :-) Vrelo odporúčam pri rôznych diétach, pre chorých a starých ľudí, po operáciách čriev, pri chorobách tráviaceho traktu; krásne upraví trávenia aj vyprázdňovanie...;-) Pre ženy, ktoré majú problémy s vaginálnou mykózou, špalda veľa spraví... Špalda je prosteeee výnimočná!!! Je oveľa zdravšia a hodnotnejšia ako obyčajná biela múka, na ktorú má veľa ľudí intoleranciu. Je dokonca vhodná aj pre celiatikov - pre nízky obsah lepku ju niektorí celiatici v pohode tolerujú.
29. 09. 20115 z 5-tich bodov
Mám s tou múkou taktiež dobré skúsenosti. Poprosím o kontakt autorku predošlého príspevku.
03. 07. 20095 z 5-tich bodov
Tato muka je uplne skvela,pecem z nej kolace,babovku,mufiny, je vyborna a este aj bio :)
06. 09. 20065 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM