OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Ekokompost

Ekokompost

Množstvo: 250 g

Cena s DPH:11,05 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 15+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
Ekokompost je mikrobiálny, vysoko účinný preparát, určený na kompostovanie organických odpadov. Obsahuje prírodné kmene baktérií a rôzne podporné substancie, ktoré urýchľujú proces rozkladu a organický odpad pretvárajú na kvalitný kompost, ktorý podniecuje a podporuje rast rastlín. Je neškodný pre dážďovky a iné drobné živočíchy. Takto získaným kompostom možno aj počas vegetácie prihnojovať rastliny, a tak znižovať spotrebu umelých hnojív.

Je využiteľný pre kompostovanie na voľnej ploche alebo v kompostéri. Aplikácia preparátu je jednoduchá - odmerané množstvo preparátu sa vsype do 5 až 10 litrov čistej vlažnej vody, nechá sa aktivovať cca 30 minút, potom sa biomasa takto pripraveným preparátom rovnomerne popolieva a dobre premieša.

Ekokompost urýchli proces kompostovania bez ohľadu na okolitú teplotu. V ideálnych podmienkach môže celý proces kompostovania prebehnúť za 3-4 týždne.

EKOKOMPOST obsahuje širokú plejádu rôznych kmeňovpôdnych baktérií, vyselektovaných na základe ich vlastností a schopností pretvárať rôzne druhy mrétvej organickej hmoty. Mesofilné baktérie sú aktívne pri teplotách do + 45°C, termofilné až do +70°C.

1 balenie = cca 20 odmeriek vystačí na 3m2 kompostu.
Balenie obsahuje podrobný príbalový leták, kde nájdete návod na používanie a dávkovanie.

Krajina pôvodu: Poľsko


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM