OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Propolis tablety

Propolis tablety

Praktické balenie čistého propolisu v tabletách.

Množstvo: 50 tabliet

Cena s DPH:12,48 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 50+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
100% čistý propolis. Podporuje prirodzenú imunitu organizmu.

Propolis je liečivá látka, používaná od čias egyptských faraónov. Je to prírodná lepkavá hmota príjemnej aromatickej vône zelenožltej, až tmavohnedej farby. Suroviny na tvorbu propolisu včely zbierajú na rôznych rastlinách (ihličnany, topoľ , breza, jelša a iné) vylučujúcich potrebné látky a tie ďalej obohacujú výlučkami svojich žliaz. Propolis slúži včelám na tmelenie otvorov a dezinfekciu priestoru.

V posledných rokoch venovali biochemici a farmaceuti zloženiu propolisu veľkú pozornosť. Analýza ukázala, že propolis obsahuje v priemere asi 14,5% mechanických prímesí, 11% peľu, 17% včelieho vosku, 6% rastlinných voskov, 10,5% trieslovín, 41,5% živice, ďalej v ňom bola zistená prítomnosť železa, medi, vápnika, horčíka, zinku, chrómu, mangánu, kremíka a mnoho ďalších prvkov. Liečivé pôsobenie propolisu na náš organizmus je veľmi pestré.

Jednoznačne preukázané účinky sú: antibakteriálne a bakteriostatické, anestetické, stimulačné, antitoxické, antivírové, antimykotické, protizápalové, dermatoplastické. Tlmí účinok škodlivého žiarenia na organizmus.

Zloženie tablety: čistý extrakt propolisu + obal: celulóza, protihrudková látka stearan horečnatý rastlinný, oxid kremičitý.

Dávkovanie: 2-5 tabliet denne. Balenie obsahuje 50 tabliet á 350 mg.

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a tiež osoby alergické na včelie produkty. Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Krajina pôvodu: Taliansko


Zdravotná indikácia: bolesť hrdla
Superpotraviny: propolis med+včelie produkty
Účinky: proti zápalom posilnenie imunity nie pre tehotné nie pre dojčiace nie pre deti antibiotikum
Podľa mňa sú účinné. Okrem toho, že ma osobne otravuje kvapkanie. A mne osobne sa podarí sa pri kvapkaní vždy niečo aj zašpiniť. Sú tablety vhodnou alternatívou. Samozrejme ja si zvyšujem prijímané množstvo. Správny doplnok pri virózach, pri aftách, pri liečbe bradavíc. Iba doporučím.
17. 10. 20134 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM