OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Slnečnica lúpaná GASTRO Bio Nebio

Slnečnica lúpaná GASTRO Bio Nebio

400g balenie lúpanej bio slnečnice.

Množstvo: 400g

Cena s DPH:1,80 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 500+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (2)
Slnečnicové semienka sa skladajú takmer z polovice z tuku, z ktorého sa pripravuje výborný kuchynský olej. Sú jedným z najbohatších zdrojov vitamínu E a vitamínu B1.
Sú veľmi bohaté na horčík, železo, vápnik a fosfor. Patria k najvýživnejším koncentrovaným potravinám priamo z prírody. Napriek tomu sú ľahko a dobre stráviteľné, ak ich dobre požujeme.

Odporúčané sú najmä pri artérioskleróze a koronárnych chorobách srdca. Vitamín E, ktorý obsahujú vo veľkej miere, je antioxidantom a zabraňuje degenerácii ciev. Pomáha predchádzať krvným zrazeninám a infarktom. Pravidelné jedávanie slnečnicových semienok pomáha znížiť hladinu cholesterolu.
Takisto zlepšujú elasticitu kože, ochraňujú ju pred starnutím. Sú výborným pomocníkom pri liečbe ekzémov, pri suchej a popraskanej pokožke, posilňujú nechty a vlasy.
Výrazne pomáhajú pri nervových problémoch – stres, depresia, nespavosť, nervozita.
Sú vhodné pre dojčiace ženy, športovcov, anemikov, podvyživených a oslabených po chorobe alebo všeobecne pre každého, kto potrebuje načerpať energiu a silu..

Krajina pôvodu: Maďarsko
Produkt ekologického kontrolovaného poľnohospodárstva


Zdravotná indikácia: tehotenstvo+kojenie kvalita kože
Výživové hľadisko: E vitamín
Cieľová skupina: výhodný nákup
Skúste tiež: Tiamín
Lebo su z Ciny.Cina napreduje na ukor ekologie.Poda,voda,vzduch su silne znecistene.Polnohospodarske produkty z Ciny musia byt plne dioxinov a tazkych kovov.
24. 08. 20145 z 5-tich bodov
Otázka pre bio-obchod.sk. Prečo sú také lacné ? Je to až neuveriteľné. Fakt sú Bio ? *** Bio-obchod: Nie vždy platí, že kvalita BIO (alebo vyššia kvalita všeobecne) musí viac stáť:-)
24. 12. 20093 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM