OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

MultiGreen mladá zelená zmes

MultiGreen mladá zelená zmes

Zmes mladého jačmeňa, chlorelly, spiruliny, kelpu a alfalfy na komplexnú očistu a výživu organizmu.

Množstvo: 80g

Množstvoza 1 ksod 3 ksod 5 ksod 10 ks
Cena za kus17,60€19,59€19,19€18,18€
Ušetríte -11%-9%-3%

Na sklade
u dodávateľa !!! 
Tento tovar bežne neponúkame, ale vieme Vám ho zabezpečiť (na Vašu priamu objednávku). Prosím, rátajte s určitým minimálnym počtom objednaných kusov. Informujte na telefónnom čísle 032/6400400 (telefón, fax, odkazovač), alebo nám napíšte.


  • Popis
  • Hodnotenie
Tento prípravok obsahuje harmonickú kombináciu zelených potravín a ďalších látok, ktoré navzájom zvyšujú svoju účinnosť. Vďaka tomu sa do organismu dostane skutočne všetko, čo potrebuje pre dobré fungovanie.

Okrem mladých výhonkov jačmeňa a alfalfy tu nájdeme aj dve mikroskopické sladkovodné riasy s mimoriadnymi účinkami na zdravíe.
Chlorella je najbohatším prírodným zdrojom chlorofylu a zároveň jedným z najúčinnejších detoxikačných prostriedkov vôbec.
Spirulina výrazne podporuje znižovanie váhy, je bohatým zdrojom vitamínov (predovšetkým skupiny B a beta-karoténu), minerálov, enzýmov a esenciálnych mastných kyselín a má výrazné protirakovinné účinky.
Ďalej tu nájdeme chaluhu Kelp obsahujúcu vysoké množsto jódu a vitamínu C a laktobacilovú kultúru, ktorá výrazne podporuje vstrebávanie všetkých účinných látok zo zelených potravín.

Obsah živín v zelených nápojoch a teda i miera ich liečivých účinkov však závisia od spôsobu a miesta pestovania. Mladý jačmeň, mladá pšenica i alfalfa sú vyrábané z mladých výhonkov, ktoré sú pestované ekologickým spôsobem v bohatých sopečných pôdach Austrálie, v oblastiach s vysokou intenzitou slnečného svitu. Vďaka tomu majú maximálny obsah účinných látok.

Zloženie: prášok zo sušeného mladého jačmeňa, alfalfy, chlorely, spiruliny, hnedej ryže, morskej riasy, lactobacilus kultúry a jablkového prášku.
Dávkovanie: 1-2 čl denne (tj. 2-4g denne)

Krajina pôvodu: Austrália


Zdravotná indikácia: krvotvorba detoxikácia organizmu prekyslenie trávenie nedostatok energie nedostatok vitamínov
Výživové hľadisko: jód železo
Účinky: chudnutie
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM