OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Cleanut tekuté mydlové orechy AlmaWin

Cleanut tekuté mydlové orechy AlmaWin

Množstvo: 750 ml

Cena s DPH:6,50 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (2)
Tekuté mydlové orechy predstavujú inovatívny prací prostriedok pre farebné prádlo s prirodzeným zmäkčovacím efektom. Ich základom je extrakt z indických mydlových orechov a prírodné minerály.

Mydlové orechy sú dôležitou súčasťou liečby v Ayurvédskej medicíne a v Indii sú viac ako 3 000 rokov požívané ako prírodný a zdravý čistiaci prostriedok.

Pre lepší účinok sú mydlové orechy zmiešané s BIO rastlinným mydlom a ďalšími BIO ingredienciami. Almawin Cleanut obsahuje naviac aktívne látky z pšenice, zemiakov a cukrovej trtiny. Toto unikátne zloženie je rovnako efektívne, ako bežný výrobok s aktívnymi látkami z ropy. Je však priateľský k životnému prostrediu a šetrný k ľudskej pokožke.

Zloženie: extrakt z mydlových orechov, cukrové tenzidy, sulfáty mastných alkholov, sodná soľ kyseliny jantárovej, alkohol, mydlo z BIO rastlinných olejov, benzyl alkohol, kyselina citrónová, éterické oleje (BIO verbena, BIO eukalyptus), polysacharidy, pšeničný proteín, voda.

Výhody cleanut:

Mäkké prádlo aj bez aviváže; trvalé, žiarivé farby; príjemná prírodná vôňa; zaručená čistota prádla už od 20°C; ľahké použitie aj dávkovanie
Balenie 750 ml vydrží až na 25 pracích cyklov.

Krajina pôvodu: Nemecko


Vyborny, len dost vysoka cena.
25. 06. 20135 z 5-tich bodov
Vyborne, ucinne, vonave.
29. 05. 20135 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM