OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Olivenol Plus Glukosamine

Olivenol Plus Glukosamine

Množstvo: 27,5g

Cena s DPH:25,89 €

Na sklade
u dodávateľa !!! 
Tento tovar bežne neponúkame, ale vieme Vám ho zabezpečiť (na Vašu priamu objednávku). Prosím, rátajte s určitým minimálnym počtom objednaných kusov. Informujte na telefónnom čísle 032/6400400 (telefón, fax, odkazovač), alebo nám napíšte.


  • Popis
  • Hodnotenie
OLIVENOL plus glukosamin je doplnok stravy, ktorý obsahuje antioxidačné polyfenoly, získavané z ekologicky pestovanej olivovej dužiny v kombinácii s glukosaminom. Pre zdravé KĹBY a dobrú POHYBLIVOSŤ.

Olivové polyfenoly (zvlášť Hydroxytyrosol) úspešne bojujú s toxickým účinkom voľných radikálov a znižujú zápalový proces v tele. Spolu s glukosaminom, ktorý je považovaný za prírodnú stavebnú zložku chrupavky a pojivových tkanív, napomáha obnove pohybových tkanív, vytváraniu zdravých kĺbov a zlepšeniu pohyblivosti.

Jedna kapsula OLIVENOLu obsahuje toľko antioxidačnýchch polyfenolov, ako 1/4 litra extra panenského oleja.

OLIVENOL obsahuje Hydroxytyrosol [HIDROX -prírodný polyfenol z olivovej šťavy], ktorý má najvyššiu hodnotu ORAC (kapacitu odstraňovania voľných radikálov - 26 000) zo všetkých antioxidantov ponúkaných na trhu.

Zloženie: organický olivový extrakt, glukosamin hydrochlorid, 100%vegetariánské kapsule, kyselina citrónová, maltodextrin, oxid kremičitý, stearan horečnatý

Doporučené dávkovanie: 1 - 2 kapsule 2x denne
Množstvo účinnej látky v jednej kapsuli: 72 mg olivového extraktu, 250mg glukosamin hydrochlorid

Obsah: 60 kapsulí

Krajina pôvodu: USA


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM