OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Himalájske soľné deo mydlo

Himalájske soľné deo mydlo

Množstvo: 1ks

Cena s DPH:4,50 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Soľné mydlo z himalájskej kryštalickej soli je vhodné na používanie pri kúpeli. Mydlo sa rukami nanáša priamo na pokožku. Používaním mydla miernime prejavy alergie a ekzémov a dodávame vlhkosť pokožke. Soľ z deo mydla pôsobí aj ako dezodorant.

Použitie: Navlhčite si ruky a rozotierajte v nich deo mydlo tak, ako u klasického telového mydla. Soľ sa vo vlažnej vode ľahko rozpúšťa. Potom rozotrite rozpustenú tekutú soľ rukou po tele.
Trenie kože priamo deo kryštálom priaznivo pôsobí len vtedy, ak chceme odstrániť zhrubnutú kožu na chodidlách: deo mydlo pri trení svojou hrubšou štruktúrou povrchu zatvrdlú kožu z chodidiel nielen odiera, ale zároveň svojimi soľnými vlastnosťami kožu chodidiel regeneruje.

Himalájske mydlo pôsobí svojimi antiseptickýámi vlastnosťami silne dezinfekčne. V soľnom roztoku nemôžu prežiť nijaké baktérie. Preto je himalájske deo mydlo vysoko účinný dezodorant. Trocha soli z deo mydla v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu.

Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, pretože minerály obsiahnuté v himalájskej soli môžu byť pokožkou veľmi ľahko vstrebateľné.


Himalajsku soľné mydlo som dostala darom a som milo prekvapená aké úžastné účinky má na psoriazu.
30. 05. 20125 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM