OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

GEMMA spray - minerálny dezodorant

GEMMA spray - minerálny dezodorant

Množstvo: 100ml

Cena s DPH:11,26 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 50+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
Gemma sprej je prírodný hypoalergický dezodorant vhodný aj na jemnú a citlivú pokožku. Bez špecifickej vône, neobsahuje parfum, alkohol, farbivá, ani konzervačné látky. Nezanecháva škvrny, bráni tvorbe telesného pachu a rešpektuje prirodzený ochranný film pokožky. Ideálny je ako dezodoračný prostriedok na nohy.

Deo minerálny sprej nie je antiperspirant, ktorý bráni pri vylučovaní potu. Je to dezodorant, ktorý nebráni telu vylučovať pot a toxíny, ale vytvára prostredie, kde sa baktériám, spôsobujúcim telesný pach, nedarí.

Použitie: Aplikuje sa na čistú pokožku hneď po umytí. Pred použitím potriasť.

Zloženie: voda, Ammonium alum, Propylén Glycol

Deo sprej Gemma vs. bežné spreje:
Mnoho bežných dezodorantov maskuje telesný pach vôňou parfumu. Navyše, obsahujú alkohol na zúženie pórov, alumínium chlórhydrát alebo alumínium zirkónium. Tieto komponenty vnikajú do pórov a fyzicky ich zablokujú alebo ich upchajú, aby zredukovali tok potu. V podstate tak bránia telu vylučovať toxíny.

Gemma deo sprej neobsahuje Alumínium Chlórhydrát!

Minerálny deo spray Gemma je vyrobený špeciálnou technológiou z prírodných minerálnych solí a neobsahuje žiadne prísady. Je vhodný aj na citlivú pokožku, alergicky reagujúcu kožu a pre každého, kto chce zdravú alternatívu k bežným dezodorantom, plných chemikálií. Ammonium Alum pozostáva z radu minerálnych solí, ktoré v kombinácii vytvárajú minerálny kompozit, čiže minerálnu hrudu. Molekuly Alum sú príliš veľké, aby ich absorbovala koža, preto zostávajú na povrchu. Ammonium alum je bezpečné a neškodí zdraviu, ako sa vyjadrili už mnohí odborníci v zdravotníctve. K používaniu Deo kryštálu sa v zahraničí kladne vyjadrili aj centrá pre liečbu rakoviny.

Kryštálové minerálne produkty boli ohodnotené číslom 1 organizáciou Enviromental Working Group v teste zameranom na bezpečnosť zložiek používaných vo všetkých dezodorantoch!

Krajina pôvodu: Taliansko


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM