OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Miso ryžové

Miso ryžové

Sójovo ryžové miso je výživné a liečivé.

Množstvo: 250 g

Cena s DPH:7,70 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 100+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (2)
Miso je fermentovaný výrobok zo sóje, ktorá je delikatesou medzi liečivými potravinami sveta. Je to staroveký produkt kuchyne ďalekého Východu a čoraz častejšie sa objavuje aj u nás v predajniach špecializovaných na zdravú výživu. Je dobrým zdrojom esenciálnych aminokyselín, niektorých vitamínov a minerálov, je nízkotučné a nízko kalorické. Jeho denné konzumovanie znižuje hladinu cholesterolu alkalizuje krv, ruší pôsobenie niektorých karcinogénov, paralyzuje účinok rádioaktívneho žiarenia a neutralizuje vplyvy znečisteného ovzdušia.
Slané a tmavé miso je veľmi vhodné na zimné varenie. Možné sú kombinácie so strukovinami, omáčkami, pečenými jedlami, zeleninou či polievkami. Do polievok pridávame miso cca 3 minúty pred dovarením, aby sa nezničili dlhým varením cenné enzýmy a mikroorganizmy a jeho svieža chuť.

Miso má aj vynikajúce medicínske účinky. Podľa výskumov obsahuje kyseliny alkaloidu, ktorý na seba viaže ťažké kovy a stroncium a odvádza ich z organizmu.
Zloženie: sója, ryža

Krajina pôvodu: Japonsko


Alergény: Obsahuje sóju.

Zdravotná indikácia: prekyslenie detoxikácia organizmu cholesterol
Miso používam skôr do vývarov pred koncom varenia, osobne som veľmi spokojná s týmto výberom (značka, objem). Pekne vonia, krásne obohacuje aj veľmi dobre chutí, aspoň mne a rodine.
, 18. 07. 20165 z 5-tich bodov
Ryzove miso puzivam na dochutenie zeleninovych polievok tesne po dovareni.Je vyborne, oblubil si ho aj moj trojrocny syn.
10. 09. 20065 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM