OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Čokoláda horká so zázvorom Rapadura

Čokoláda horká so zázvorom Rapadura

Pikantná čokoláda s malými kúskami kandizovaného zázvoru.

Množstvo: 80 g

Cena s DPH:2,40 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 25+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie
Pikantná švajčiarska horká čokoláda s malými kúskami kandizovaného zázvoru, ktorý zaháňa rannú nevoľnosť a nevolnosť z cestovania. Čokoláda je sladená sušenou trstinovou šťavou Rapadura a prírodným trstinovým cukrom Cristallino. Výborne sa hodí v zime k šálke čaju.
Zloženie: sušená trstinová šťava rapadura, prírodný trstinový cukor Cristallino, kakaová hmota, kandizovaný zázvor 15% (zázvor, prírodný trstinový cukor), kakaové maslo, pravá Bourbon vanilka.
Všetky suroviny pochádzajú z ekologického kontrolovaného poľnohospodárstva. Môže obsahovať stopy orieškov, mlieka a sóje.

Kakaová sušina minim. 55%.
Väčšina použitých surovín pochádza zo systému Fair Trade - spravodlivý obchod. Zaručuje farmárom z rozvojových krajín spravodlivú odmenu, zakazuje detskú či otrockú prácu.
Krajina pôvodu: Švajčiarsko
Kakaové bôby sa dovážajú z plantáže El Ceibo v Bolívii a z plantáže Conacado v Dominikánskej republike. Ručne zbierané bôby sú na mieste fermentované a jemne vysušené na slnku. Pražia sa až vo Švajčiarsku tradičným spôsobom.


Superpotraviny: zázvor
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM