OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Víno Cabernet Moravia BIO

Víno Cabernet Moravia BIO

Suché červené víno z moravského regiónu s prívlastkom- akostné víno.

Množstvo: 750 ml

Cena s DPH:5,90 €

K dispozícii
do 14dní
Kusov:
Tovar Vám radi objednáme, bude k dispozícii do 14 dní.


  • Popis
  • Hodnotenie
Suché červené víno z moravského regiónu s prívlastkom- akostné víno.
12,5% objemu alkoholu
Rok zberu 2009
Objem 0.75 litra
Produkt ekologického poľnohospodárstva

Hrozno patrí spolu s ovocnými stromami a chmeľom k chemicky vôbec najviac „ošetrovaným“ plodinám. Ekologickí vinári riešia problémy viniča (náchylnosť k hubovým ochoreniam, plesniam a škodcom) voľbou odolných odrôd, osievaním medziradov vo viniciach kvitnúcimi bylinami, ktoré lákajú užitočný hmyz alebo priamym vysadzovaním predátorov, napr. dravých roztočov do porastov viniča. Aby bol porast vzdušnejší a tým menej náchylný k plesniam, prestrihávajú vinič viac, než konvenční vinári. Pripúšťajú menšie zaťaženie úrodou a v prospech kvality sa tak zriekajú časti výnosu. Pri výrobe biovína sa nepoužívajú enzýmy, šľachtené kvasinky, pyrosulfity a neprirodzene čeriace látky.
Biovíno prívlastkové sa nesmie dosladzovať žiadnym cukrom. Hrozno je spracované na víno bez použitia enzýmov, šľachtených kvasiniek a ďalších podporných látok. Na základe uvedeného je jasné, že biovíno je víno neustále živé s možnosťou zmien i po fľaškovaní.

Záruka výrobcu: Pachuť po korku, myšine, hnilobe, sirovodíku a umelej hmote je neprípustná a je dôvodom k reklamácii v pôvodnej fľaške s pôvodným vínom 75% naplneným. Firma takéto reklamácie refunduje.


Skúste tiež: darček
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM