OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Srvátka sušená 500g

Srvátka sušená 500g

Srvátka je zdrojom minerálov a bielkovín, vhodná na očistu organizmu a zlepšenie pleti.

Množstvo: 600 g

Cena s DPH:2,25 €

Na sklade
u dodávateľa !!! 
Tento tovar bežne neponúkame, ale vieme Vám ho zabezpečiť (na Vašu priamu objednávku). Prosím, rátajte s určitým minimálnym počtom objednaných kusov. Informujte na telefónnom čísle 032/6400400 (telefón, fax, odkazovač), alebo nám napíšte.


  • Popis
  • Hodnotenie
Srvátka vzniká ako vedľajší produkt pri výrobe syrov a tvarohu. Je to tekutina, ktorá takmer neobsahuje tuky a soli, obsahuje však množstvo kvalitných bielkovín, vo vode rozpustné vitamíny: B1, B2, B6, B12, E, C. Ďalej obsahuje minerály: horčík, fosfor, vápnik, draslík, zinok, niacín, biotin, kyselinu listovú a panthotenovú. Draslík zbavuje organizmus škodlivých látok a zaisťuje v bunkách dostatok tekutín. Tiež má jedinečný efekt pri celulitíde. Bielkoviny, obsiahnuté v srvátke sa podieľajú na stavbe svalov a sú ľahko stráviteľné.
Srvátka je veľmi dôležitá aj pre metabolizmus. Pri vonkajšom použití výborne vyhladzuje pokožku. Reguluje jej pH hodnotu a stabilizuje kyslú ochranu povrchu tela. Pokožka je tak vyčistená veľmi jemne a šetrne .
Srvátka sa používa tiež na bežné pitie namiesto mlieka. Len dva poháre denne zásobia organizmus potrebnými vitamínmi a minerálmi. Srvátku môžeme použiť okrem pitia tiež na pleť, ruky alebo do kúpeľa. Je ideálnym nápojom pre športovcov, dodáva telu mnoho dôležitých látok, minerálov a nezaťažuje organizmus.

Priemerné nutričné hodnoty v 100g prášku:
tuky 1,5 g
bielkoviny 12 g
sacharidy 72 g, z toho cukry 72g
soľ 3,2g
energetická hodnota 350 kcal / 1484 kJ


Alergény: Obsahuje mlieko.

Zdravotná indikácia: športový výkon nedostatok minerálov metabolizmus kvalita kože detoxikácia organizmu celulitída
Výživové hľadisko: B vitamín
Cieľová skupina: pre športovcov
Skúste tiež: pre mužov
Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM