OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Olej ľanový bio Rapunzel 250 ml

Olej ľanový bio Rapunzel 250 ml

Ľanový olej je všestranným liekom a preventívnym prostriedkom proti množstvu chorôb, preto by mal byť pravidelnou súčasťou nášho jedálnička.

Množstvo: 250ml

Cena s DPH:6,60 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 400+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Panenský olej je produktom šetrne vyrobeným lisovaním za studena. Pri tomto postupe sa zachovajú ich hodnoty, ktoré sa teplotným spracovaním ničia.
Bio ľanový olej Rapunzel je lisovaný a balený technológiou OXYGUARD, vďaka ktorej je chránený pred škodlivými účinkami svetla, tepla a kyslíku. Používajte len za studena a nezahrievajte!
Priaznivo pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu v krvi, znižuje krvný tlak a redukuje riziko infarktu. Vysoká hladina antioxidantov pomáha zabraňovať tvorbe zhubných nádorov. Pomáha metabolizmu, urýchľuje uvoľňovanie tukov a toxínov. Spevňuje vlasy a nechty. Výborný pri ochoreniach kĺbov.
Obsahuje esenciálne mastné kyseliny: alfa linovlovú, linolovú a olejovú
Vitamíny: karotén, thiamín, riboflavín, niacín, C, E, H, minerálne látky draslík, vápnik, horčík, železo, mangán, fosfor, síru, zinok a chlór.
Vhodný hlavne pre studenú kuchyňu alebo na záver varenia. Ako liek užívame dvakrát denne jednu polievkovú lyžicu pre prevenciu, pri akútnch ťažkostiach trikrát denne jednu lyžicu. Vhodné aj pre deti.
Produkt ekologického poľnohospodárstva.
Krajina pôvodu: Francúzsko


Zdravotná indikácia: vysoký krvný tlak rakovina nedostatok minerálov kvalita vlasov a nechtov cievy cholesterol bolesť kĺbov
Výživové hľadisko: Omega 3 lignany betakarotén
Superpotraviny: ľanové semeno
Cieľová skupina: chladený výrobok
Účinky: proti nádorom
Výborný olej odporúčam
02. 01. 20145 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM