OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Vločky ovsené jemné 500g bio

Vločky ovsené jemné 500g bio

Ovsené vločky s jemnou štruktúrou na rýchlejšiu prípravu.

Množstvo: 500 g

Cena s DPH:2,25 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 700+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Jemné ovsené vločky sú vyrobené špeciálnym technologickým postupom z naklíčeného zrna ovsa nahého, s výnimočnou chuťou a s obsahom ľahko rozpustnej vlákniny. Sú jemné, štruktúra zrna je klíčením prirodzene narušená, preto je na ich prípravu potrebný kratší čas ako u bežných vločiek.
Ovsené klíčky obsahujú oproti ostatným obilninám vysoké množstvo tuku. Jeho najväčšiu časť tvoria nenasýtené mastné kyseliny.
Vločky sú vhodné na prípravu polievok, kaší, musli, nátierok, nákypov, môžeme nimi posypať sladký koláč, alebo chlieb, či žemle.

Produkt ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu: Nemecko


Alergény: Obsahuje lepok.

Zdravotná indikácia: zápcha trávenie
Výživové hľadisko: vláknina
Vlocky su za minutu hotove a velmi jemne a chutne,jem ich kazde rano,vymyslela som si dobre ranajky,zmiesala som tieto ovsenne vlocky k tomu pohankove vlocky,struhany kokos,hrozienka,susene brusnice,vlasske orech,lieskovce,tuto zmes mam v jednej velkej doze,kazde rano odoberem do misky,zalejem dobrou vodou,pridam trochu medu a trochu jablkoveho lekvaru a za 5 min si pochutnavam,obcas pridam cerstve ovocie Vymyslite si aj vy svoju ranajkovu zmes :)
06. 09. 20065 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM