OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Čokoláda biela s kokosom Rapunzel

Čokoláda biela s kokosom Rapunzel

Sladká a kvalitná čokoláda so strúhaným kokosom.

Množstvo: 100 g

Cena s DPH:2,29 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 100+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Sladká a kvalitná čokoláda so strúhaným kokosom. Jednotlivé komponenty čokolády pochádzajú z Bolívie, Dominikánskej republiky z ekologicky pestovaných rastlín a s podporou systému Fair Trade , ktorý zabezpečuje spravodlivú odmenu pre farmárov, zakazuje prácu detí alebo otrokov.
Kakaové bôby sa dovážajú z plantáže El Ceibo v Bolívii a z plantáže Conacado v Dominikánskej republike. Ručne zbierané bôby sú na mieste fermentované a jemne vysušené na slnku. Pražia sa až v Taliansku tradičným spôsobom.
Zloženie: prírodný trstinový cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko (25%), strúhaný kokos (9%), sójový lecitín, pravá vanilka.
Energia na 100gr: 2434kJ

Produkt ekologického kontrolovaného poľnohospodárstva
Krajina pôvodu: Taliansko


Alergény: Obsahuje sóju, mlieko.

Nemám rada sladkosti, ale toto asi je jediná sladkosť, ktorú absolútne milujem a ktorú dostávam ako darček, pretože ľudia okolo mňa vedia, ako rada ju mám. Chutí ako žiadna iná! Cena nie je najnižšia, ale odporúčam skúsiť aspoň raz v živote! Neoľutujete! A budete chcieť znova!
06. 03. 20085 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM