OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Lepicol

Lepicol

Prípravok z prírodných ingrediencií, ktoré pomáhajú črevám riadne fungovať.

Množstvo: 180 g

Cena s DPH:10,90 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 20+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Prípravok z prírodných ingrediencií, ktoré pomáhajú črevám riadne fungovať. Pri jeho užívaní 2x denne vášmu telu dodá potrebné množstvo vlákniny na zaistenie pravidelného pohybu stolice v črevách, zároveň poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú dôležité na udržanie zdravej rovnováhy v črevách.
Zloženie: Psyllium - skorocel indický 98% čistoty, frukto-oligosacharidy (inulín), baktérie Lactobacillus acidophillus a Bifidobacterium bifidum.

Je to bezlepkový produkt, bez fytátov, neobsahuje látky obilného ani živočíšneho pôvodu.
Je vyrobený z geneticky nemodifikovaných surovín.
Nie je určený pre deti.

Užívanie: 25-30 minút pred alebo po jedle 2 vrchovaté kávové lyžičky 2xdenne. Rozmiešať v 200 ml vody alebo v inej vhodnej potravine a okamžite vypiť. Zapiť ďalšími 300-400 ml tekutiny! Po dvoch týždňoch znížiť dávku na polovicu.
180g - 18 dávok

Krajina pôvodu: Slovensko


Zdravotná indikácia: zápcha trávenie hrubé črevo
Výživové hľadisko: vláknina probiotiká
Vo svete je tento pripravok povazovany za cislo 2 v metabolickej liecbe rakovin. Enzymy v tomto pripravku maju za ulohu znicit bielkovinovy obal, ktorym je rakovina obalena. To umoznuje vitaminu B17 (amygdalin, leatril), z marhulovych semien preniknut do nadoroveho prostredia a znicit nadorove bunky. Odporucam zhliadnut: www.worldwithoutcancer.org.uk www.kernelpower.co.uk
05. 04. 20075 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM