OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Ecover WC čistič borovica 750 ml

Ecover WC čistič borovica 750 ml

WC čistiaci prostriedok s borovicovou vôňou.

Množstvo: 750 ml

Cena s DPH:3,60 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 300+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (4)
Ecover WC čistič je určený na čistenie WC. Odstraňuje zápach aj vodný kameň. (Pre čistenie ďalších plôch v kúpeľni odporúčame univerzálny čistiaci prostriedok Ecover a krémový čistiaci prostriedok Ecover.)
Neobsahuje látky na petrochemickej báze ani reziduá zbytočných chemikálií.

Použitie: Malé množstvo čistiaceho prostriedku naneste pod horný okraj misy a nechajte niekoľko minút pôsobiť. Vydrhnite kefou a opláchnite.

Zloženie: menej ako 5% anionických tenzidov na rastlinnej báze, voda, kyselina citrónová, guma Xantán, parfum s vôňou borovice (obsahuje Limonen, Linalool, konzervačná látka Benzoát sodný 0,2%))

Výrobky ECOVER sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia. Ich ekologická kvalita je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných zdrojov:
- vhodných pre citlivú pokožku
-s najvyššou biologickou rozložiteľnosťou
- s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode

ECOVER netestuje svoje výrobky na zvieratách – ani použité zložky. Namiesto toho používa alternatívne metódy.
Plastové fľaše, etikety a uzávery sú 100% recyklovateľné
ECOVER figuruje vďaka k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN.

Krajina pôvodu: Belgicko.


Skúste tiež: čistenie wc
A ani nepodporujete týranie zvierat v labákoch, keďže sonett a ecover sú jedny z mála značiek ktoré dali takejto krutosti červenú :) inak mám tiež veľmi dobrú skúsenosť s ich výrobkami, taktiež odporúčam.
, 03. 12. 20105 z 5-tich bodov
Súhlasím,je perfektný.A tá vôňa naozaj voňavá-ako prechádzka lesom.Aj ECOVER aviváž je super,prekrásna vôňa.inga.
24. 10. 20095 z 5-tich bodov
Vyskúsala som vsetko dostupné na trhu, aby som mala pocit cistoty v domácnosti. Vsetko sa síce lesklo, ale tá vona, ktorá dráždila a suchá pokožka na rukách ma priviedla k radikálnej zmene. Vsetko v com bolo vela chémie a zaťažovalo životné prostredie som zmietla zo stola a vyhodila. Používam Ecover, pretoze sa mi osvedcil. Má príjemnú, nedráždivú vonu, dobre cistí, neobsahuje chemikálie ktoré sa dostávajú do odpadovej vody, je velmi setrný k prostrediu. Na cistenie domácnosti sa dá kupit od znacky Ecover ozaj vsetko a co sa mi najviac páci je cena. Urcite neminiete vela pri kúpe tejto znacky. Ja som pri upratovaní na seba pyšná, pretoze vsetko je cisté, moje ruky hebké, príjemná vona vanie celým domom a este som aj setrná k zivotnému prostrediu. Odporúcam.
03. 08. 20095 z 5-tich bodov
Tento cisitc wc je uplne skvely,kedysi som pouzivala domestos a clovek si pri tom musel ucpavat nos aby sa nezadusil chlorom.Ecover super vycisti a skvele voni,ma vonu borovice a naozaj to tak aj voni,akokeby tam bol etericky olej.Odporucam vsetky vymenit tazke chemikalie za nieco co skodi len minimalne.
13. 12. 20065 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM