OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Datle bez jadra BIO

Datle bez jadra BIO

Sušené datle bez kôstky v bio kvalite.

Množstvo: 200 g

Cena s DPH:2,35 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 700+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (1)
Datle – zmierňujú kašeľ a upokojujú priedušky. Púštni Arabi považujú datlovú palmu za strom života. Poskytuje výživné plody, textilné vlákna, občerstvujúci tieň a po narezaní kmeňa aj sladký nápoj. Datle patria medzi plodiny s najväčšou energetickou hodnotou.
Obsahujú vysoké množstvo prirodzeného cukru, vitamínov skupiny B, draslík, železo, horčík, fosfor a vápnik. Takmer tretinu ich hmotnosti predstavuje vláknina vo forme pektínu a živice. Obsah tuku je len 0,5%.
Ak ich uvaríte v mlieku (100 g datlí niekoľko minút povaríme v ½ litri mlieka), sú výborným pomocníkom pri zápaloch priedušiek a pri silnom suchom kašli. Sú vhodné pri nízkoproteínovej diéte. Majú posilňujúci účinok, čo ocenia najmä športovci, adolescenti, tehotné a dojčiace ženy.
Produkt ekologického poľnohospodárstva.
Krajina pôvodu Tunisko


Zdravotná indikácia: tehotenstvo+kojenie kašeľ dýchacie cesty
Výživové hľadisko: vláknina
Cieľová skupina: pre športovcov
Vynikajúce, úplne prirodzene sladká chuť - iná ako u datlí zo supermarketu, ktoré sú presladené. Neporovnateľné- krájam si ich na menšie kúsky a dávam ich do vlastnoručne miešaných musli.
27. 08. 20135 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM