OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Darčeková kazeta čajov - Pre radosť

Darčeková kazeta čajov - Pre radosť

Eko darček, ktorý prinesie nové chute a radosť.

Množstvo: 1 kus

Cena s DPH:16,61 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie

Darčekové balenie RADOSŤ obsahuje 4 druhy obľúbených bylinkových čajov, ktoré zahrejú na tele aj na duši. Na visačku kytice môžete napísať aj pekný odkaz. 

Ďakujem bio - s týmto bylinkovým čajom dostane každé poďakovanie ten správny šmrnc. Nikdy nie je neskoro poďakovať a nezabudnite, že niekedy sú v živote situácie, za ktoré môžeme ďakovať stále.

Chvíľa relaxácie bio - dajte si dúšok tejto jemnej bylinnej zmesi a uvidíte, že každá ťažkosť sa zmení na obyčajnú maličkosť. Medovka a levanduľa vám pomôžu uvoľniť sa a vychutnať si chvíľku pre seba.

Čaj šťastia bio - niektoré maličkosti nie sú samozrejmosťou a často sú veľkým šťastím. Táto bylinná zmes je uvoľňujúca, povzbudzujúca a môže vám priniesť šťastie. 

Čaj Slnečný pozdrav bio - tento čaj nesie tvár slnka a je milým pozdravom všetkým blízkym. Jemná zmes ovocia a byliniek má veľmi harmonickú chuť, je osviežujúca a veľmi obľúbená u detí i dospelých.Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM