OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Raž ozimná BIO: Výpredaj

Raž ozimná BIO: výpredaj
Výpredaj Dátum spotreby: 23.07.2020

Množstvo: 500 g

Nová cena:0,88 € (26,51 Sk)
Pôvodná cena:1,25 € (37,66 Sk)

Skladom
v BIO obchode
Kusov:

  • Popis
  • Hodnotenie
  • Súvisiace produkty (1)
Raž je veľmi silná a odolná obilnina a dá sa povedať, že svoju odolnosť odovzdáva tiež ľuďom, ktorí ju konzumujú. Ražné zrno sa používalo pri pečení chleba aleba na prípravu kaše. Podobne ako ostatné obiloviny je vhodné ako príloha, samotné alebo napr. v kombinácii s ryžou, do mäsových a zeleninových zmesí (výborný je napr. s opraženou cibuľkou a so zeleninou).

Ražná múka obsahuje dostatok lepku na prípravu vhodného chlebového cesta. Okrem múky sa môžu do chleba pridávať aj celé zrná raže.
Pražené zrná sú predávané ako základ tmavej kávoviny.
Je vhodná na nakličovanie. Naklíčené zrná majú v porovnaní s pšenicou oveľa sviežejšiu a šťavnatejšiu chuť. Nutričná hodnota raže je veľmi vysoká. Zrná obsahujú asi 70% sacharidov, 9-15% bielkovín, 1,5% tuku, vlákninu a pestrú škálu minerálnych prvkov (draslík, fosfor, železo, síra, fluór a ďalšie).

Krajina pôvodu: ČR


Zatiaľ sa k produktu nikto nevyjadril.
Možete tak urobiť Vy, budete prvá (prvý).
Raž ozimná BIO
Raž ozimná BIORaž je veľmi silná a odolná obilnina a dá sa povedať, že svoju odolnosť odovzdáva tiež ľuďom, ktorí ju konzumujú. Ražné zrno sa používalo pri pečení chleba aleba na prípravu kaše. Podobne ako...
1,25 €  

Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM