OBCHOD
 
MÔJ ÚČET
 
OBSAH KOŠÍKA
 
POKLADŇA
 
VŠETKO O NÁKUPE
 
 

Cesnak medvedí BIO Sonnentor

Cesnak medvedí BIO Sonnentor

Listy medvedieho cesnaku majú podobné použitie ako klasické strúčky cesnaku.

Množstvo: 18 g

Cena s DPH:2,51 €

Skladom
v BIO obchode
Kusov:
Predaných 150+ kusov

  • Popis
  • Hodnotenie (10)
Sušené listy medvedieho cesnaku majú podobné použitie ako klasické strúčky cesnaku.
Cesnak medvedí je výborný pri čistení obličiek, pri problémoch ústnej dutiny, používa sa pri zápaloch dýchacích ciest, dokáže tlmiť brušné bolesti. Taktiež upravuje krvný tlak. Liečivé účinky má iba v čerstvom stave alebo vo výluhoch vo víne alebo kvalitnom ražnom či ovocnom alkolhole.

Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.


Zdravotná indikácia: vysoký krvný tlak parazity obličky dýchacie cesty
Superpotraviny: cesnak
Účinky: antibakteriálne
Cesnak medvedí je výborná bylinka, akurát že sušené listy nemajú takmer žiadne účinky. Účinný je iba v čerstvom stave alebo vo výluhoch vo víne alebo kvalitnom ražnom či ovocnom alkolhole. *** Odpoveď BIO obchod: Ďakujeme za upozornenie, popis produktu v súlade s ním upravíme.
27. 02. 20111 z 5-tich bodov
Uz dlhsiu dobu chodim zberat medvedi cesnak do smolenic je ho tam neurekom a cerstvy je urcite lepsi ako nejaki vysuseni.
18. 05. 20091 z 5-tich bodov
Práve som nazbieral listy prvého tohoročného medvedieho cesnaku. Prekvapuje ma, že BIO obchod ponúka sušený medvedí cesnak. V dostupnej literatúre som sa dočítal, že práve sušenie u medvedieho cesnaku sa striktne nedoporučuje. Mimo čerstvého sú to tinktúry výluhy a varenie npr. v mlieku, víne... Rád by som poznal Váš názor. Prajem pekný deň
07. 04. 20081 z 5-tich bodov
S medvedím cesnakom mám veľmi dobré skúsenosti. Našťastie je ho u nás v okolí toľko že ho môžete kosiť kosačkou. Na zber je teraz najvhodnejšia doba. Práve teraz som sa vrátil s plnou taškou a idem ho naložiť do liehu, potom sa to dva týždne nechá vyluhovať zatvorené a nakoniec to precedím. Užívam ho už niekoľko rokov po kvapkách, ale je výborny na vyliečenie oparov na perách a rôznych infekciách ústnej dutiny. Robím z neho aj klasickú sesnakovú polievku. Na drobno nasekaný ho bežne dávam aj na pirohy namiesto pažitky. Každý si môže svoju kuchyňu spestríť len treba trochu fantázie.
14. 04. 20075 z 5-tich bodov
Po uzivani cesnaku medvedieho zakupeneho u aktivnych zberacov Vas zivot naberie nove dimenzie
29. 03. 20075 z 5-tich bodov
..musim iba suhlasit..zbierat cesnak medvedi je v dnesnej dobe hotove umenie..aktivni zberaci uchovavaju jeho obrovsky liecivy potencial v nezmenenej kvalite..
29. 03. 20075 z 5-tich bodov
Ano suhlasim, len aktivni zberaci vedia kde rastie neradioaktivny cesnak medvedi v skutocnej biokvalite! a hlavne ako uchovat jeho liecive vlastnosti, ktore sa susenim stracaju
29. 03. 20075 z 5-tich bodov
..najbezpecnejsie, najjednoduchsie a najlepsie je kontaktovat aktivnych zberacov..
29. 03. 20075 z 5-tich bodov
V lese je ho mrte vela , zadarmo a tiez bio ..... :)
29. 03. 20075 z 5-tich bodov
Je to určite zaujimavá rastlina, ktorá je nielen liečivé účinky, ale má i príjemnú jemnú chuť hoci na maslovom /s Perlou / chlebe a po pridaní Francúzskeho droždia- je to priam vitamínová bomba. Dobrú chuť.
27. 06. 20054 z 5-tich bodov
Máte otázku k tomuto produktu? Spýtajte sa nášho predavača!
Zaujal Vás tento produkt? Prináša Vám úžitok? Odporučte ho svojim priateľom!
Richard Medal - U malého princa,  Mierové nám. 29, 911 01 Trenčín,  email: obchod@bio-obchod.sk,  tel./fax: +421-32-6400400,  mobil: 0915 753 091
BIO obchod.sk - Webdesign - FADAM